Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Писна ми от тия ГОЛФАДЖИИ вече....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Писна ми от тия ГОЛФАДЖИИ вече....

    Колеги преди малко на булевард Васил Левски в посока сточна гара тръгвам от софийския университет към кръговото (паметника Левски) и вече навлизам за да продължа по булеварда и някъв келеш със сребърен голф 3 изфуча сигурно със 100 успоредно на мене,набих спирачките яко едвам спрях (скоро съм сменял накладки и още нямам добри спирачки) и един човек с един джип щеше да се натресе в мене заради тва келеме мислех да тръгвам да го гоня да го потроша дееба в келеша...изглежда беше пиян ли друсан ли щото беше 1 часа през нощта и се клатушкаше в колата Писна ми от тия скапаняци с голфовете и калибрите Ако не бях успял да спра щяхме да се размажеме заради простотията на тоя келеш
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    #2
    В лоша ситуация си попаднал, кой знае онзи какъв е бил - пиян, надрусан или просто млад шофьор без опит, който се е стреснал повече от теб. Пак добре, че си се разминал без произшествие => цяла нощ разправии.

    Коментар


      #3
      ЕЕЕЕ аман от тия голфове всеки ден ме засича поине по един като няква зараза са! Ми то попринцип тъпите хора в БГ са повече от умните, та същата работа и Голф3-ките!Преобладават...

      Коментар


        #4
        Абе колеги и аз съм млад,ама тия простотии и такива мръсни неща никога не съм ги правил Иначе оня не вярвам нещо да се е стреснал... Като е решил да се трепа да ходи по безлюдните пътища,не да ме вкарва и мене във филми,келеш скапан А този човек с джипа (няква тойота ако не се лъжа) ми се разсвирка отзад нещо (като набих спирачки яко,той караше близо зад мен) и на следващия светофар спира до мен и аз се чуда са и тоя ли ше зяе нещо и аз му махам в знак на извинение и човека отваря прозореца и ме пита добре ли съм И че по пътищата е пълно с такива простаци... полафихме си малко,светна зелено,пожелахме си лека вечер и отпрашихме :D Трябва да има повече такива хора по пътищата :D :D :D
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар


          #5
          Abarth. написа:
          човека отваря прозореца и ме пита добре ли съм И че по пътищата е пълно с такива простаци... полафихме си малко,светна зелено,пожелахме си лека вечер и отпрашихме :D Трябва да има повече такива хора по пътищата :D :D :D
          Евала на такива Водачи!

          Коментар


            #6
            да не отварям нова тема ама оня ден,посока Люлин- Обеля ,на светофара на Сливница(преди Практикер) ,към 14.00 ,предреждам всички на ветифара спирам и до мене един голф 3 ! Вътре се събрали дечурлига и се кефят нещо !светка жълто и аз тръгвам първи за да мога да влезна (защото съм от страната за ляв завой ) и тоя с голфа ме натиска ,аз газ ,2-ра,3-та и си давам десен мигач за Практикер и му правя път в дясно да мине ,и тоя кво ме изпреварва (сигурно си мисли ,че ще се дърпаме до Обеля ) и в един камион отсреща като се забърса цялата лява страна ! !! добре ,че нищо не стана сериозно ( и добре ,че не се заби в мене де )
            фиатче Браво 2.0

            Коментар


              #7
              КОлеги, не са виновни Глфовете, а човешкото устройство. Точно вчера, на връщане от красно село към Люлин един "колега" със зеленикаво Типо, двувратка, така ме резна, че замириса на гума из целия квартал. Не знам дали е от форума, но определено отнесе мнотго попръжни. Това, точно където е стеснен пътя заради ремонт преди автобусния гараж. Явно не беше видял знаците, че пътя е в ремонт и мина от ляво, а после наби спирачки и се набута пред мен на никакво разстояние. Добре че скороста беше ниска, че иначе сега щеше да има двама типовци за продажба на части.
              Shit happens, sometimes...
              Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
              Marea 1.8 HLX - червена като аватара

              Коментар


                #8
                колеги вий в София много мразите голфовете а при нас в Бургас много мразим КАДЕТАДЖИИТЕ.Като чета постовете ваШИТЕ ГОЛФАДЖИИ СА 1:1 s нашите кадетаджии

                Коментар


                  #9
                  колеги вий в София много мразите голфовете а при нас в Бургас много мразим КАДЕТАДЖИИТЕ.Като чета постовете ваШИТЕ ГОЛФАДЖИИ СА 1:1 s нашите кадетаджии
                  Колега, аз съм от Бургас, но в момента пребивавам в София и искам да отбележа, че това лято в моя роден град останах с впечатление, че движението е по-зле и от София. Просто, когато любимото ни малко градче се наводни с туристи, комуникацията става невъзможна. А кадетите, за щастие, намаляват поради исторически закономерности - изгниват горките
                  Shit happens, sometimes...
                  Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
                  Marea 1.8 HLX - червена като аватара

                  Коментар


                    #10
                    Колега те гният ама ги праят тука боядисват ги итн и са сащата работа като софийските голфове.Умиране има отърване няма от тия кадети тука

                    Коментар


                      #11
                      ivjordan написа:
                      малко градче
                      чак пък градче... :D между другото бургазлии шифират доста примерно
                      2015 Renault Megane Expression GT
                      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                      Всичко за FIAT Bravo 2007

                      Коментар


                        #12
                        Използвах "малко градче" в духа на прекрасния малък Бургас, който познавам отпреди време. Тогава там живееха повече хора, защото Нефтохим работеше пълноценно, а Черноморския каменовъглен басеин даваше работа на 15 хил. човека (в това число татко) и семействата им, но тогава ургас беше по-хубав град. Сега имаме часовник на ъгъла на България, фонтан на "Тройката" и други неща, но "дупките" ги няма, а аз всяка вечер там се срещах с приятели... "Вятъра" е история, а като се замисля, и "терасата"... На моста продължава да няма осветление....Оооо, не мога да ги изброя нещата, хиляди са тези, които правеха Бургас черноморската столица на България. В последно време доброволно прехвърлихме титлата на Варна.Извинявам се за Off-topic - а
                        Shit happens, sometimes...
                        Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
                        Marea 1.8 HLX - червена като аватара

                        Коментар


                          #13
                          знам колегатова е моя роден град
                          2015 Renault Megane Expression GT
                          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                          Всичко за FIAT Bravo 2007

                          Коментар


                            #14
                            знам колега това е моя роден град
                            Айде наздраве за добрия стар Бургас!!!
                            Shit happens, sometimes...
                            Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
                            Marea 1.8 HLX - червена като аватара

                            Коментар


                              #15
                              ivjordan написа:
                              знам колега това е моя роден град
                              Айде наздраве за добрия стар Бургас!!!
                              :D
                              2015 Renault Megane Expression GT
                              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                              Всичко за FIAT Bravo 2007

                              Коментар

                              Working...
                              X