Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги някой ми е пуснал колата в мобиле.бг ...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    rustson написа:
    не гледаш ли новините редовно има такива!Сега нали искат точно за това да направят един унифициран код за услугите с добавена стойност 0800.... за да няма такива измами! Значи не си залагам главата за достоверността на това ама винаги си имам едно на ум като звънкам някъде!
    Да де, ама проблема е, че масово хората, особено възрастните не знаят примерно, че 0881 или 0891 или 0871 са номера с добавена стойност... и затова все още е възможно да се спекулира с това, съответно много хора "изгарят" и именно затова се иска тази промяна кода за услуги с добавена стойност да е единен за всички оператори за да може да се знае ЕДИН код, а не нещо толкова условно като еденица след първите там еди колко си цифри на оператора.. бла-бла-бал.... Но повярвай ми, ако можеше така просто на който си искаш номер да го направиш с добавена стойност... щеше да стане меле от "желаещи" да се възползват от измамата...
    Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
    --- в сърцето завинаги... ---
    Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

    Коментар


      #17
      Може и аз да не съм в час нещо но преди време го говорихме с едни познати от един моб. оператор ! И точно до това място стигнахме
      Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
      Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

      Коментар


        #18
        Има нещо друго (подобно), което пък на мене са ми казвали... а именно, че ти с твоя си номер или там какъвто искаш можеш да сключиш договор с оператора си, че АКО осигуриш еди какъв си трафик към този номер, може да получиш процент от приходите... т.е. например ако гарантираш, че минималната сума по проведените разговори към този номер е 10000лв месечно получаваш 40% от тази сума. Но като цяло за тези, които се обаждат на тези номера тарифата си е такава каквато е обявена от оператора... Така да се каже тука вече нещата опират до гарантиран оборот.
        Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
        --- в сърцето завинаги... ---
        Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

        Коментар


          #19
          Punto SX написа:
          Колега звънни им на телефона направи се на клиент и виж ква е работата. Пък ако са ти някъде наблизо може да отидшеш и да им теглиш една..............
          Kой знае някои 14-15 годишни пъпчасали тийнове са правили мръсно са свои връстници...А тази снимка я има само в tuning.bg/forum в подписа ми.... Значи е някой от там
          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

          Коментар


            #20
            Abarth. написа:
            Punto SX написа:
            Колега звънни им на телефона направи се на клиент и виж ква е работата. Пък ако са ти някъде наблизо може да отидшеш и да им теглиш една..............
            Kой знае някои 14-15 годишни пъпчасали тийнове са правили мръсно са свои връстници...А тази снимка я има само в tuning.bg/forum в подписа ми.... Значи е някой от там
            Не стесни кръга на заподозрените особенно!
            Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
            Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

            Коментар


              #21
              fiat_love написа:
              Ако кара и Опел Колиба всичко ще си дойде на мястото
              Черна,киселееща по студетнски град на Хазис от вътре
              ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

              Коментар


                #22
                rustson написа:
                Abarth. написа:
                Punto SX написа:
                Колега звънни им на телефона направи се на клиент и виж ква е работата. Пък ако са ти някъде наблизо може да отидшеш и да им теглиш една..............
                Kой знае някои 14-15 годишни пъпчасали тийнове са правили мръсно са свои връстници...А тази снимка я има само в tuning.bg/forum в подписа ми.... Значи е някой от там
                Не стесни кръга на заподозрените особенно!
                ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                Коментар

                Working...
                X