Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги някой ми е пуснал колата в мобиле.бг ...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колеги някой ми е пуснал колата в мобиле.бг ...

    Абе може ли да има такива тъпанари Отварям си аз мобиле.бг преди малко и гледам я мойта кола Отварям обявата и писали некви простотии за колата ми и сложена снимка на нея при Лукойл,пусната за 2850лв и дали някъв друг номер.... Писнами от тъпанари...това не ми се случва за първи път,преди имаше побликувани обяви на стария голф преди да го пуснеме да се продава Аман вече! Ето и обявата:http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?top...305&f1=details
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    #2
    Може да е импулсен телефон и просто да са търсели снимка на някое свястно Типо, знае ли човек

    Коментар


      #3
      Май се опитват да отикат някои руина използвайки твоя снимка, разчитат някои шаран да клъвне .

      Коментар


        #4
        stenli написа:
        Май се опитват да отикат някои руина използвайки твоя снимка, разчитат някои шаран да клъвне .
        Често така се получава.
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          Обикновенно е така, когато колата за продаване не става за снимане.
          BRAVA 1,4 12V
          Nissan Navara

          Коментар


            #6
            ЕЕЕ ши свалиш ли малко от цената !?:
            Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
            Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

            Коментар


              #7
              100% е импулсен телефон.Просто са попаднали на твоята кола и като по-лъскава .
              Фиат Пунто 05

              Коментар


                #8
                Продавач:Регион: Софиятел.: 0896439298 не е импулсен... те са си ги написали кои номера са импулсни, всички които започват с -> 0891....., 0881... , 0871...., 0481...., 0900...
                Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
                --- в сърцето завинаги... ---
                Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

                Коментар


                  #9
                  До колкото знам на всеки номер може да се сложи добавена стойност! Но по закон трябва да информираш че е такъв!
                  Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                  Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                  Коментар


                    #10
                    Според мене просто някой не е имал цифров фотоапарат да прави снимки... най-вероятно и интернет не е имал... и просто е казал на някой свой роднина/познат да му пусне обявата в Мобилето... онзи е бръкнал в мрежата и хванал първата снимка дето му е заприличала на продаваната кола и я е тропнал...
                    Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
                    --- в сърцето завинаги... ---
                    Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

                    Коментар


                      #11
                      rustson написа:
                      До колкото знам на всеки номер може да се сложи добавена стойност! Но по закон трябва да информираш че е такъв!
                      Стига бе?!?!!! Не го вярвам това!!! Че то тогава всеки ще се направи на тарикат и ще почне да прави кинти...
                      Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
                      --- в сърцето завинаги... ---
                      Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

                      Коментар


                        #12
                        40% са за оператора 60% за теб сключваш един простичък договор само! Звънял съм да искам инфо за един номер дали е с добавена стойност и ми се отказа, всички са в кюпа!
                        Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                        Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                        Коментар


                          #13
                          rustson написа:
                          40% са за оператора 60% за теб сключваш един простичък договор само! Звънял съм да искам инфо за един номер дали е с добавена стойност и ми се отказа, всички са в кюпа!
                          Това може да е така, но за онези номера там 0891.., 0881, ... и т.н. Но просто няма начин да ме убедиш, че аз с моя номер, ей сега примерно отивам в някой бизнес център на Мтел и викам айде да ми го направите с добавена стойност... Ти нали се сещаш, че тогава ще можеш да осъдиш оператора си ако примерно той е обявил някакви цени за разговри към дадена мрежа и изведнъж тебе сметката ти е съвсем различна!!!
                          Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
                          --- в сърцето завинаги... ---
                          Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

                          Коментар


                            #14
                            не гледаш ли новините редовно има такива!Сега нали искат точно за това да направят един унифициран код за услугите с добавена стойност 0800.... за да няма такива измами! Значи не си залагам главата за достоверността на това ама винаги си имам едно на ум като звънкам някъде!
                            Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                            Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                            Коментар


                              #15
                              Колега звънни им на телефона направи се на клиент и виж ква е работата. Пък ако са ти някъде наблизо може да отидшеш и да им теглиш една..............
                              Punto SX 1.1 55

                              Коментар

                              Working...
                              X