Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Никога повече SDI застраховане

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Никога повече SDI застраховане

    Страшно съм недоволен от обслужването в брокерска къща SDI. Просто нямам думи. Отидох в офиса им на бул."Черни връх" понеже ми е най-близо. Пожелах да направя каско на типото и се почнаха драмите. Очаквах за максимум 30 мин. да си тръгна с полица в ръка. Да ама не. Първо колата трябвало да се маркира. Аз заявих, че моята е маркирана, но нямам документ за това. Казаха ми, че трябва наново да се маркира (представете си колко цифри ще станат на прозорците). В крайна сметка се оказа, че Булстрад единствено не изискват маркировка. Та пуснах запитване за цена към Булстрад. Дадох данните на колата - питаха ме устно. Казвам "Фиат Типо, 1.8 16 клапана, 94та година, 5 врати. Последва нервно прелистване на ШВАКЕ и отговор "такава кола няма" :DКак така няма, показах им гражданската и малкия талон, там обаче не пише конете. Хайде сега пък конете. С 300 зора ги преброихме, че са 138 (102 КВ по талон - ходих до нас да го взема големия и се върнах). След като се съгласиха, че имало такава кола се почна спора за годината. Как така Типо 94та година. Викам "ми така, Типо се произвежда до 95та в Италия и после до 97ма в Бразилия". Последва отговор "не може да бъде", при което с едно фенерче (вече беше тъмно) гледахме надписи по колани, пепелници, стъкла и т.н. Цирка беше пълен. След като уточнихме и това казаха, че трябва да затварят щото било късно вече. Копираха ми данните на ксерокса и казаха "утре ще ми звъннат". Аз пък се чудя дали да им вдигна Поредната малоумна история, показателна за нивото на интелекта в нашата мила родина.

    #2
    Абе кви са тия SDI, TDI Да ти звънят щом искат, а ти се прави на приятно разсеян. Кажи им: Абе каква кола бе, какво типо, нещо сте се объркали

    Коментар


      #3
      Абе каква кола бе, какво типо, нещо сте се объркали
      ...нема такава кола... П.С. Един колега от форума преди май беше писал, че предлага застраховки на пазара в люлин. Аз ходих, не попаднах на съпругата на колегата, а на нейната колежка, но така или иначе обслужването беше супер. Потърси из форума за инфо, колега.
      Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

      Коментар


        #4
        vesko написа:
        П.С. Един колега от форума преди май беше писал, че предлага застраховки на пазара в люлин. Аз ходих, не попаднах на съпругата на колегата, а на нейната колежка, но така или иначе обслужването беше супер. Потърси из форума за инфо, колега.
        това е съпругата на ilkorтам всичко е точно
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=4777
          ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

          Коментар


            #6
            кви са тези смешници те си нямат работа и що да не те помотаят цял ден, че даже и два - така и на тях ще им се уплътни времето Аз ползвам застрахователния брокер Инстрейд и до сега винаги са били точни
            Audi 1.8S златен талон

            Коментар


              #7
              Истината е бул-инс .Нямам никакжи проблеми 4ожека ми се обайда една седмица по-рано да съм готов с парите ото е на вноски застраховката и готово.Първона4алното застраховане го направи без номера даже и ми дойде на крак .Иска6е само да има некаква аларма.До ден дне6ен а това са три годинки грижа никаква.
              Fiat Bravo 1.9 M-Jet 16v sport 2007
              Fiat Tipo 1.6ie 159A3.046 OHC

              Коментар


                #8
                asus написа:
                Истината е бул-инс .Нямам никакжи проблеми 4ожека ми се обайда една седмица по-рано да съм готов с парите 6тото е на вноски застраховката и готово.Първона4алното застраховане го направи без номера даже и ми доиде на крак .Иска6е само да има некаква аларма.До ден дне6ен а това са три годинки грижа никаква.
                истината е в самия брокер, а не в засрахователната компания
                2015 Renault Megane Expression GT
                2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                Всичко за FIAT Bravo 2007

                Коментар


                  #9
                  sev написа:
                  истината е в самия брокер, а не в засрахователната компания
                  АБЦИЛЮТНО

                  Коментар


                    #10
                    Взимам си думите назад! В крайна сметка наистина ми звъннаха и аз на майтап вдигнах. Оцениха Фиатката на 7400 за ПТП и 4400 за кражба и пожар Направо онемях. Вече каското е факт. Оказа се, че "такова животно има"!НЕ Е ИСТИНА ПРОСТО!Едни мисли ми се въртят - кибрити, клечки, мълнии Тая държава просто те тласка към подобни простотии!

                    Коментар


                      #11
                      Абе колега на твойто типо мотора ли му е сменян? Гледам,че е със старата маска,което е до 92-ра,а и мотора 1.8 16V Sport се слага само 88-89 и 90 година доколкото знам след това заместникът е 2.0 16
                      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                      Коментар


                        #12
                        Нищо не е сменяно, просто в талона пише 1994-та год. дата на 1-ва регистрация. Тъпаците в Булстрад гледат само тази година + екстрите + конете и затова се стига до подобни парадокси! Фиат Типо - 7400 !

                        Коментар

                        Working...
                        X