Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

палене на кола без ключ :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    палене на кола без ключ :)

    здравейте, колеги, от малък съм луд на тази тема и така и не научих как се комбинират кабелите, за да се запали колата без ключ. нещо ми се върти - черния с червения, а синия до черния. може и да няма смисъл в това, което казах, ама такова ми се върти . черния май идваше от акумулатора. не че ще тръгна да крада кола, :D но винаги е хубаво да си осведомен. кажете, ако знаете нещо по въпроса
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    #2
    палене

    Те си личат две по две са наредени Но така ако е с ECU може да се блокира и да дава проблем при палене А и може да си заключиш Волана най малкото .
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      Ами по принцип става много лесно, стига да няма чипове в ключа и т н ... И аларма с имобилайзер също не се препоръчва При по-новите коли не е много по-различно от вартбурга, палили сме 1-2, но с вартбурга беше весело - там електрониката беше сменяна и намерихме как става с ПРОБИ И палехме с бутане Но не се опитвай ... най-много да повредиш нещо ... пък и наистина волана ще ти се заключи ... Ако имаш голям лост и това не е проблем, де, ама

      Коментар


        #4
        Re: палене на кола без ключ

        BEX---GT---TDi написа:
        здравейте, колеги, от малък съм луд на тази тема и така и не научих как се комбинират кабелите, за да се запали колата без ключ. нещо ми се върти - черния с червения, а синия до черния. може и да няма смисъл в това, което казах, ама такова ми се върти . черния май идваше от акумулатора. не че ще тръгна да крада кола, :D но винаги е хубаво да си осведомен. кажете, ако знаете нещо по въпроса
        Много си ми съмнителен , май
        VW Bora Variant 1.6 16V '01

        Коментар


          #5
          я съм бандиту под прикритие, като кротък форумен юзър :D :D :D не, не бих се пробвал, гледал съм, то и да запалиш, трябва да счупиш палеца на заключването на волана. а като цветове как се комбинират пп пак повтарям - чисто любопитство
          A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
          e30 forever!

          Коментар


            #6
            еееее, проваляте ми разрастването на бизнеса обещавам, че фиатки няма да барам
            A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
            e30 forever!

            Коментар


              #7
              мога да ти кажа как се пали типо,темпра,155 през аварийките,както и кадет през плафона , в смисъл от там даваш контакт и с бутане палиш

              Коментар


                #8
                В тоя форум много Автоджамбази!!!

                Коментар


                  #9
                  pugsy написа:
                  мога да ти кажа как се пали типо,темпра,155 през аварийките,както и кадет през плафона , в смисъл от там даваш контакт и с бутане палиш
                  това не мога да го повярвам - наистина зввучи абсурдно
                  A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                  e30 forever!

                  Коментар

                  Working...
                  X