Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коментари относно цените на горивата - част 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Така си е.До преди няколко месеца като беше една цената на всички бензиностанции плачехме и то с основание,че има картелно споразумение и няма как на всяка бензиностанция да е една и съща цената.Сега положението в това отношение е по-добро.
    Fiat TIPO 1.4 i.e. с газова уредба (BRC)

    ZFA16000002608488

    ПРОТЕСТИРАЙТЕ!!!

    Коментар


      #77
      ogi28b написа:
      nanobanano написа:
      И накрая всички си мълчим и затова ще продължават така нещата. Първите 100 гони ще е така после ще се оправим.
      Защо мислиш така? Напротив, изобщо не си мълчим! Ето тази тема е доказателство, че не си мълчим. Виж колко много хора споделят недоволството си. Аз също съм недоволен заради това, което каза колегата style34 - горивото пада, а цените - не. Като се вдига горивото - всичко се вдига.
      Да, Оги, не си мълчим ... помежду си :D Жалваме се един на друг, коментираме по форумите, в кръчмите и кафенетата, ама от това на политиците и бизнесмените не им пука. Нали по тоя начин не им досаждаме с нищо ...
      Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

      Коментар


        #78
        Immortal написа:
        Щото живеем в пазарна икономика.
        Да страхотна е тази наша БГ икономика. Всеки гледа да се налапа колкото се може повече за отрицателно време(освен всички други закони у нас не важат и законите на физиката "отрицателно време")Офф:Абе няма ли кой да го покани тоз Елън Мъск (бащата на Тесла моторс) в наща китна и слънчева България, че да се сети да построи малко слънчеви централи и да се юрнат едни тесли по нашите балкански пътища Какъв живооот ще си живеем
        ===/////===
        Fiat Bravo 198 T-Jet 120 - Bellissima
        Фиат Пунто 188 Литър и двеста, 60 градуса - Точката

        Коментар


          #79
          Hypnotical написа:
          Immortal написа:
          Щото живеем в пазарна икономика.
          Да страхотна е тази наша БГ икономика. Всеки гледа да се налапа колкото се може повече за отрицателно време(освен всички други закони у нас не важат и законите на физиката "отрицателно време")Офф:Абе няма ли кой да го покани тоз Елън Мъск (бащата на Тесла моторс) в наща китна и слънчева България, че да се сети да построи малко слънчеви централи и да се юрнат едни тесли по нашите балкански пътища Какъв живооот ще си живеем
          ... и ще поскъпне тока ...
          Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

          Коментар


            #80
            Dido_Lyubenov написа:
            ... и ще поскъпне тока ...
            аа не! Те ще са само за безплатно зареждане на теслите
            ===/////===
            Fiat Bravo 198 T-Jet 120 - Bellissima
            Фиат Пунто 188 Литър и двеста, 60 градуса - Точката

            Коментар


              #81
              Безплатен обяд нема !
              Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

              Коментар


                #82
                Dido_Lyubenov написа:
                Безплатен обяд нема !
                особенно като дойде време за смяна на батериите
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  #83
                  Естествено, че няма :D нали всичко се върти около пазарната икономика
                  ===/////===
                  Fiat Bravo 198 T-Jet 120 - Bellissima
                  Фиат Пунто 188 Литър и двеста, 60 градуса - Точката

                  Коментар


                    #84
                    Днес на Шел газ 1.03лв/л, това за момента е най ниската цена за газ, която аз виждам на табела без отстъпка Дизел 2,30лв/л, бензина беше нещо на 2,2Х, но не запомних
                    punto HGT

                    Коментар


                      #85
                      didich написа:
                      Днес на Шел газ 1.03лв/л, това за момента е най ниската цена за газ, която аз виждам на табела без отстъпка Дизел 2,30лв/л, бензина беше нещо на 2,2Х, но не запомних
                      ОМВ 1,02 от поне две седмици. SNG - 1.01 от поне една седмица. Мен обаче ме интерусева как ви е разхода, че аз от как свалиха цените рязко вдигнах разхода, с 25литра газ минах 170км. градско при това с включения бензин вътре.
                      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                      Коментар


                        #86
                        S_BANKOV написа:
                        didich написа:
                        Днес на Шел газ 1.03лв/л, това за момента е най ниската цена за газ, която аз виждам на табела без отстъпка Дизел 2,30лв/л, бензина беше нещо на 2,2Х, но не запомних
                        ОМВ 1,02 от поне две седмици. SNG - 1.01 от поне една седмица. Мен обаче ме интерусева как ви е разхода, че аз от как свалиха цените рязко вдигнах разхода, с 25литра газ минах 170км. градско при това с включения бензин вътре.
                        По скоро е от времето това и задръстванията. Но и при мен е така. Градско с 25л изминавам 160км. Но извънградско не е така. Зареждам на ЕКО-то на околовръстното и после на Еко-то в Севлиево, за 190 км 13,2л.БТВ. Пътувайки видях на няква куча бензиностанция газ - 0,98лв.
                        ФИАТ- Пътят е само формалност
                        ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                        -----------------------------------------------------
                        FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                        Коментар


                          #87
                          Имам познат газаджия, която работеше на такава бензиностанция SNG и ми е казал никога да не зареждам газ на тази бензиностанция, макар да имам карта за отсъпка и за там.Разхода като, че ли ми е като преди, но с мойто каране от 2км на ден ми е малко трудно да го сравня в момента
                          punto HGT

                          Коментар


                            #88
                            didich написа:
                            Имам познат газаджия, която работеше на такава бензиностанция SNG и ми е казал никога да не зареждам газ на тази бензиностанция, макар да имам карта за отсъпка и за там.Разхода като, че ли ми е като преди, но с мойто каране от 2км на ден ми е малко трудно да го сравня в момента
                            Подкрепям. SNG са гола вода...Няколко пъти зареждам и все зле. Последния път по принуда, че бях забравил и пак зле...
                            == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                            На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                            Коментар


                              #89
                              Hypnotical написа:
                              Immortal написа:
                              Щото живеем в пазарна икономика.
                              Да страхотна е тази наша БГ икономика. Всеки гледа да се налапа колкото се може повече за отрицателно време(освен всички други закони у нас не важат и законите на физиката "отрицателно време")Офф:Абе няма ли кой да го покани тоз Елън Мъск (бащата на Тесла моторс) в наща китна и слънчева България, че да се сети да построи малко слънчеви централи и да се юрнат едни тесли по нашите балкански пътища Какъв живооот ще си живеем
                              По това вече се работи. Може да видиш и тук:http://www.teslamotors.com/en_GB/superchargerИ обърнете внимание на следния текст:
                              How much does it cost to use the Supercharger?Supercharging is free for the life of Model S, once the Supercharger option is enabled.Will it always be free?Yes, Superchargers will be free to use for Supercharging-enabled vehicles for the life of Model S.
                              И да завърша подобаващо:http://www.mobile.bg/11403260752085880Това са около 87000 литра гориво. Ако това гориво го обърнеш в километри, то за 8 години, при средно 8,7/100 разход на бензинов/дизелов автомобил, това прави около 1 милион километра. Или в гаранцията от 8 години ако минаваш средно по 125000 километра на година, то излиза, че колата може да ти дойде безплатна.
                              A20DTH ЖТД ама не баш
                              1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                              Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                              Коментар


                                #90
                                BO написа:
                                http://www.teslamotors.com/en_GB/supercharger
                                Ай сиктир, както се казваше в една шоу програма , през 2015 имат план за две такива зареждащи станции в БГ Почвам да ходя пеш от утре, че белкем събера за начална вноска за лизинг Обещавам да й навъртам по 130 000 км на година , че даже да ги вътря с тока Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                                ===/////===
                                Fiat Bravo 198 T-Jet 120 - Bellissima
                                Фиат Пунто 188 Литър и двеста, 60 градуса - Точката

                                Коментар

                                Working...
                                X