Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Черно Lamborghini Murcielago в София? О-о-о Да-а-а-а!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Черно Lamborghini Murcielago в София? О-о-о Да-а-а-а!

    Вчера се разминахме с него на Раковска... Много , НЕВЕРОЯТНО красива кола, направо , сарчицето ми слезе в петите, а колегата ми каза, че съм бил ненормалник, защото заподскачах в колата и взех да издавам несвързани и нечленоразделни звуци... Та това ми е една от най-любимите коли. Аз си гледам едно такова над бюрото жълто 1:24 на Burago и досега не бях се озовавал до такова толкова близко до истинско такова (под метър...) Чуството е направо неописуемо, па и без да поскаш да го караш... Само ей така, да протегнеш ръка и да го пипнеш... П.С.: аз ли съм назад с информацията или го има този красавец от скоро?

    #2
    Re: Черно Lamborghini Murcielago в София? О-о-о Да-а-а-а!

    bubachko написа:
    Вчера се разминахме с него на Раковска... Много , НЕВЕРОЯТНО красива кола, направо , сарчицето ми слезе в петите, а колегата ми каза, че съм бил ненормалник, защото заподскачах в колата и взех да издавам несвързани и нечленоразделни звуци... Та това ми е една от най-любимите коли. Аз си гледам едно такова над бюрото жълто 1:24 на Burago и досега не бях се озовавал до такова толкова близко до истинско такова (под метър...) Чуството е направо неописуемо, па и без да поскаш да го караш... Само ей така, да протегнеш ръка и да го пипнеш... П.С.: аз ли съм назад с информацията или го има този красавец от скоро?
    И аз съм се разминавал с това преди 1 месец в района на кв.Дианабад
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    Коментар


      #3
      ...

      Коментар


        #4
        отиди някой път на Божурищеот време на време едно такова се вясва там и даже участва в гонките
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар

        Working...
        X