Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хахо-Хихи няма да се оправя!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Хахо-Хихи няма да се оправя!

    Да ви разправям сега каква я бях свършил, когато застудя и температурите паднаха под 0 градуса.Понеже бях забравил да си купя зимна течност за чистачки и реших, както баща ми слагаше на Шкодата едно време и аз да сложа ракия малко, за да не замръзне. Хванах една бутилка и слизам-слипвам и това беше за вечерта. Сутринта паля и тръгвам, пръскам си вода, чистачките чистят и всичко уж си е наред. Там, където обаче чистачките на стигат стана една мизерия. Гледам на задното стъкло има няколко капки и стоят като замръзнали. Викам си явно е много студено. Така си карам 2-3 ден и една вечер викам я да видя каква е тая ракия - какво да гледам, то вишновка. Слизам питам всичко лепкаво Язък за вишновката! Хубава беше!

    #2
    Ха ха ха едно приятелче така си бе6е напълнил с ракия цялото казан4е 6тот нямал друго под ръка и после като ходе6е на риба и не му стигне бирата и ракията дет си е взел за подкрепа се навеждаше пред стъклото нат дюзата за пръскане и с една ръка бръкнал през отворения прозорец на врата си дърпа6е лост4ето за да пръска ракиика и да си допие Не съм казал, но пак повтарям: Има си хубави български буквички ш и ч, а не 6 и 4. Кирил и Методи и брат му защо са се потили азбука да ни правят?Поздрави! Вечно готов да Ви модне kiro_of_the_day
    Fiat Bravo 1.9 M-Jet 16v sport 2007
    Fiat Tipo 1.6ie 159A3.046 OHC

    Коментар


      #3
      Аз веднъж закъсах в една киша и къде-къде, на Княжево от едно магазинче ХОП! Шише спрайт в казанчето на ЗАЗ-а.Нямаше вода там, просто да се чудиш!Докато валеше - не правеше впечатление нередноста.Обаче на връщане към село стана страшно - лепне, мухи, мърсотии се лепят все едно няма къде другаде да паднат...Страшна работа. А уж също като вода изглеждаше, дейба...Имаше и ракия, ама сърце щеше да ми пукне да я гледам как се цеди на струйки по стъклото!
      I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

      Коментар


        #4
        Esper написа:
        Аз веднъж закъсах в една киша и къде-къде, на Княжево от едно магазинче ХОП! Шише спрайт в казанчето на ЗАЗ-а.Нямаше вода там, просто да се чудиш!Докато валеше - не правеше впечатление нередноста.Обаче на връщане към село стана страшно - лепне, мухи, мърсотии се лепят все едно няма къде другаде да паднат...Страшна работа. А уж също като вода изглеждаше, дейба...Имаше и ракия, ама сърце щеше да ми пукне да я гледам как се цеди на струйки по стъклото!
        Ако бях на тебе щях да се изпикая в казанчето....
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар


          #5
          Yavor написа:
          Esper написа:
          Аз веднъж закъсах в една киша и къде-къде, на Княжево от едно магазинче ХОП! Шише спрайт в казанчето на ЗАЗ-а.Нямаше вода там, просто да се чудиш!Докато валеше - не правеше впечатление нередноста.Обаче на връщане към село стана страшно - лепне, мухи, мърсотии се лепят все едно няма къде другаде да паднат...Страшна работа. А уж също като вода изглеждаше, дейба...Имаше и ракия, ама сърце щеше да ми пукне да я гледам как се цеди на струйки по стъклото!
          Ако бях на тебе щях да се изпикая в казанчето....
          Може да не е бил назор То насила не става, кагото ти дойде музата

          Коментар


            #6
            Еееееее, колеги, не трябва така да се хаби матряла, моля ви се. То и аз редовно сипвам алкохол, ама поне медицински спирт слагам, че иначе язък за ракията. Не знам дали сте чували, ама като изпуснеш пазарската чанта, най-лошото, което може да се случи е да се счупи ракията. Всичко друго е маргинално.
            Shit happens, sometimes...
            Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
            Marea 1.8 HLX - червена като аватара

            Коментар


              #7
              Аз пък на старата ми кола един път сипах ракия- и всеки път когато пръсках в колата започваше да мирише на кръчма, егати ужаса
              Fiat Bravo 1.6 16V

              Коментар


                #8
                Тва казанчето за чистачките е съпер тайник! Ако искаш да криеш алкохол от жената пълни го там и той е на сигурно място ако ти се пиива просто казвашче ще "ремонтирате колата с приятели" а всъщност отдоло с чашките като пред буре с отлежала!!!

                Коментар


                  #9
                  Контрабанда...

                  Резервоара за течност за чистачките - перфектен тайник ! Абсолютен факт...Имам приятел, който пътуваше за Норвегия и тъй като там алкохолът (и не само той) е адски скъп, моя човек реши да си занесе ракийка, но както знаете позволено е само 1 л. легално...та...един презерватив добре измит в 6 л. резервоар на буса с който пътуваше се напълни със драгоценната течност...За по-голяма достоверност, в ракиийката се сложиха и няколко грама синя боя за сметана...После си пииел ракиийка с цвят кюросо ... А с какво си миел прозорците, ами старите бутилки от веро и спиране по пътя Жертвата си е струвала...
                  FIAT Marea ELX 1.6/16 V '98

                  Коментар


                    #10
                    asus написа:
                    Ха ха ха едно приятелче така си бе6е напълнил с ракия цялото казан4е 6тот нямал друго под ръка и после като ходе6е на риба и не му стигне бирата и ракията дет си е взел за подкрепа се навеждаше пред стъклото нат дюзата за пръскане и с една ръка бръкнал през отворения прозорец на врата си дърпа6е лост4ето за да пръска ракиика и да си допие Не съм казал, но пак повтарям: Има си хубави български буквички ш и ч, а не 6 и 4. Кирил и Методи и брат му защо са се потили азбука да ни правят?Поздрави! Вечно готов да Ви модне kiro_of_the_day
                    Сори , но като превключва човек бързо от icq на форума и не се усеща някой път
                    Fiat Bravo 1.9 M-Jet 16v sport 2007
                    Fiat Tipo 1.6ie 159A3.046 OHC

                    Коментар


                      #11
                      Що пък в icq не пишеш на кирилица ?!?Едно време сипвахме само шльокавица, не се хабеше ценния материал Сега обаче има толкова различни течности, че за хабене на алкохол и дума да не става...Аз обаче не съм доволен как мият зимната течност, та я смесвам с лятна 50:50. То и без това под -10 много рядко пада при нас.

                      Коментар

                      Working...
                      X