Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

4 от 4 :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    4 от 4 :)

    Здравейте, колеги.Да Ви разкажа за моето приключение миналата нощ. Реших да си сменям подгряващите свещи на колата. Общата процедура отне ни повече ни по-малко от 5 часа. Незнам не мога да си го обясна ама факт! 3 комплекта свещи (3 различни производители - само Бош не пробвах) Вадя старите свещи, слагам новата и върти 3 навивки на резбата и до там. Слагам старите Бош и на ръка си ги навивам. Айде пак новите 4 резби, резбата мазане с масло и всичко, което се сетите. Е накрая се успя да се навият.Познайте другото - както се казва темичката. И 4-те свещи бяха изгорели. Добре, че бях купил 4 броя и не се занимавах да ги меря и т.н.Така, че вече знам , до -5 градуса колата палеше без подгревни свещи - според мен това е добър знак.И другото, което искам да споделя - ако на някой му трябва човек, на който да си остави колата за ремонт и да е сигурен, че по-добре никой друг не може да му се отнесе с колата да ми пише съобщение, а ако има интерес мисля да пусна координатите на човека. Повярвайте ми никой друг няма да се занимава така с колата Ви и да иска да стане работата перфектна - просто си е такъв (псува вика и работи докато не стане както трябва и никога няма да прекара работата, колкото да си вземе парите).
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    Колега, при мен операцията по смяната на 3 свещи отне 6 часа като само за една отидоха 3 часа, защото беше яко запекла и имаше шансове да се счупи вътре, но в крайна сметка излезе цяла. В случай, че се счупи, операцията прераства в сваляне на глава Дано не се случва на никой!Иначе мястото на тези свещи е много удобно и лесно достъпно за смяна
    _______
    146 JTD

    Коментар

    Working...
    X