Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Технически преглед след януари 2007

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Технически преглед след януари 2007

    Вчера говорих с един познат който работи в пункт за технически прегледи и според него при тях са започнали да монтират записващи видеокамери за документиране на процедурата.Дори щяло да има 2 камери в канала. Така че според него ставало невъзможно шмекеруването вече ...Някой знае ли нещо повече по въпроса ?

    #2
    Re: Технически преглед след януари 2007

    ilkor написа:
    Вчера говорих с един познат който работи в пункт за технически прегледи и според него при тях са започнали да монтират записващи видеокамери за документиране на процедурата.Дори щяло да има 2 камери в канала. Така че според него ставало невъзможно шмекеруването вече ...Някой знае ли нещо повече по въпроса ?
    Според други пичове, компютъра за прегледа ще бъде вързан за контролните органи и във всеки един момент ще имат достъп до него.

    Коментар


      #3
      Технически

      търсят катализатор-норма на газовете спирачки-ръчна това е най важното ако колата си върви и има външен вид Ще ни накарат да даваме повече пари за качествени ремонти или на Вторични
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        #4
        Мисля че е правилно стига са пускали всякакви боклуци по улиците. Така е редно според мен искаш да караш ще плащаш за подръжка колата освен удоволствие е и отговорност А за катализаторите не съм съгласен
        Аlfa Romeo 145 1.6 BOXER 103hp

        Коментар


          #5
          ...

          Коментар


            #6
            ние сме изобретателни, споко, ще се измисли нещо :D
            Audi 1.8S златен талон

            Коментар


              #7
              Това е то бъдещето - изгорелите газове ще се наложи да излязат от графата "лиготии".И ако се замислим, при този апокалиптично увеличаващ се брой ламаринозаври, едва ли е все едно дали спазваш някакви норми Колкото до прегледа, да споделя че бях малко респектиран от ГТП който направих в началото на тази година. С някаква застраховка имах прИмция за безплатен преглед в "Диана", на околомръсното - северната дъга. Егати детайлния преглед, то не бяха газ анализатори, не бяха валци, не бяха канали, фарове, сверки на номера ... Не помня такова нещо от времето по което прегледите се правиха от Народната Милиция Имаше съмнения че ще се наложи да се отбия и до гуми-центъра в съседство защото точно тогава пътя беше с ями които биха застрашили и "виетнамка" За шастие отцелях, само с прегледа и добрите впечатления останах Яко. Минах нормално но ми направи добро впечатление. Така трябва. В Перник има места на които дори не е необходимо да си с колата.
              I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

              Коментар


                #8
                lllubo написа:
                ние сме изобретателни, споко, ще се измисли нещо :D
                Ми трябва по-скоро да измислим от къде да изтръскаме пари за ампутираните катализатори.И EGR клапани.
                I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                Коментар

                Working...
                X