Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Счупиха кола, за да откраднат торти и бонбони 09 Ноември 20

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Счупиха кола, за да откраднат торти и бонбони 09 Ноември 20

    09 Ноември 2006, 11:29 / News.dir.bgТорти и бонбони бяха откраднати от автомобил в Пловдив вчера следобед, съобщават от полицията.От
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    #2
    това е поредното доказателство че народа е беден и гладен
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      stef написа:
      това е поредното доказателство че народа е беден и гладен
      и тотално ИЗТРЕЩЕЛ!
      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

      Коментар


        #4
        ако беше като в Румъния 7 годинки затвор ! щеше по интересно да бъде !ама застрахователите какво ще ги правиме не знам
        фиатче Браво 2.0

        Коментар


          #5
          Е... нищо ново под слънцето! На един приятел преди време му разбиха стъклото и му взеха... ароматизатора!!! А на мен преди година от старата кола ми отмъкнаха десетина прашасали касетки търкаляли се две години в колата, не бяха отворили дори жабката.
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #6
            Vladim написа:
            А на мен преди година от старата кола ми отмъкнаха десетина прашасали касетки търкаляли се две години в колата, не бяха отворили дори жабката.
            А на гаджето (разносвач на известна марка минерална вода) на моя много добра френдка лани задигна 3 касетки и цяла торба фирмени пликчета от служебната кола пред нейния блок. А отзад кожено яке, някакви не много пари и документи. К’во да ви кажа, аман от кокошкари, дето нанасят повече поражения от стойноста на тараша, поне да имаше за какво...

            Коментар

            Working...
            X