Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Четец за електронни книги - избор?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Въпросите, които стоят пред мен са следните - да сметна темата за изчерпана и да я заключа или да я разчистя, като всички умнотии под формата на спам, да идат у кофата....Засега само казвам, ако продължите - ще действам, а може и да се наказваме, макар че засега никой не е престъпил границата.
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #32
      Painfall написа:
      А защо не сложи запетайка пред "където", тогава? Примерно.
      И аз в спама, ама.... откога пред "където" се слага запетая?!?

      Коментар


        #33
        Чист спам А защо трябва да се слагат запетайки пред думите? Не е ли по-правилно да се пишат след думите, преди думата...Кой твърди ,че трябва да е пред?Аз твърдя, че трябва след и преди!
        Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

        Коментар


          #34
          Immortal написа:
          Painfall написа:
          А защо не сложи запетайка пред "където", тогава? Примерно.
          И аз в спама, ама.... откога пред "където" се слага запетая?!?
          Painfall, защото в някои случаи пред "където" не се слага запетая. Повече по въпроса: ТУК.Immortal, многоточие се пише с 3 точки, а не с 4. Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Явка, вместо да се занимаваш тука с форума и да ни заключваш темите, виж шофьорската врата на колата, че последния път като я видях, нещо имаше проблеми с отварянето. Като че ли заяждаше, а дясната си беше наред.

          Коментар


            #35
            Точно това съм го чел, ogi28b, кое изключение си използвал ти? 2.1, 2.2 или 2.3?

            Коментар


              #36
              T. 2.2, дори примерът съответства на изречението ми:...продуктите са маркирани точно където трябва.В това изречение пред "където" не се слага запетая, независимо от използването или не на уточняващата дума, защото с "където" не се въвежда ново просто изречение. Затова и аз не съм написал запетаята. Дано Явор да не чете тая тема. Сигурно се е забавил на вратата.

              Коментар


                #37
                Напротив, Явор чете, ама ви гледа сеира. Сега след като се уточнихте по пунктоационните въпроси, се спрете вече. Или пишете по темата, или си отворете тема за това кой колко е грамотен. Ай че и мене подлудихте с тия запетайки!Оги, нищо и няма бате на вратата, една петдесетолевка се била захапал под уплътнението и надувала, та затова...
                Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                Коментар

                Working...
                X