Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Средна скорост - разход на гориво.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Средна скорост - разход на гориво.

    Колеги, хрумна ми една идея.Дайте да си напишем средната скорост с която се предвижваме в градовете. По този начин ще се добие някаква обща представа за това, на кое място е най-трудно да се превозваш.Вярно, че това е много общо, но все пак има някаква идея и накрая да си направим изводите.Аз съм със следните резултати: 12км за 1 час = 12км/ч
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    Добра идея наистина :D През лятото стигах 18-20 км/ч, напоследък обаче спаднах на около 12 км/ч.
    Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
    Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

    Коментар


      #3
      Страхувам се при определени обстоятелства в София стойността да не стане отрицателна величина пример http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=10490
      BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
      Среден разход на газ

      Коментар


        #4
        Горките наистина сте зле и като гледам и чувам по-зле ще става в столицата
        VW Bora Variant 1.6 16V '01

        Коментар


          #5
          Айде споделяйте де - не се срамувайте...Днес съм по-добре - 14.4км/чДавайте пишете не се жалете :P
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #6
            BO написа:
            Айде споделяйте де - не се срамувайте...Днес съм по-добре - 14.4км/чДавайте пишете не се жалете :P
            Да не си бил пеша колега!? Извинявам се на всички колеги от София за смеха - знам, че не е смешно...
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #7
              Сутрин губя средно по около 50 минути в пътуване: от Сухата река - Хладилника (~20-25 минути сега без ремонтите на Кулата и Н.Вапцаров, преди с ремонтите беше двойно). Оставям жената на работа и от там към Захарна фабрика още 30-ина минути... средно 50-55 минути. Километрите общо са около 18-19... така че грубо 20км/ч.
              Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
              --- в сърцето завинаги... ---
              Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

              Коментар


                #8
                Sandeto написа:
                Сутрин губя средно по около 50 минути в пътуване: от Сухата река - Хладилника (~20-25 минути сега без ремонтите на Кулата и Н.Вапцаров, преди с ремонтите беше двойно). Оставям жената на работа и от там към Захарна фабрика още 30-ина минути... средно 50-55 минути. Километрите общо са около 18-19... така че грубо 20км/ч.
                Днес от Горнобански до Раковска за 15 мин.Това са около 10 км през бул.България т.е. 40 км/ч

                Коментар


                  #9
                  Е,аз се движа значително по-бързо от вас (30-35км/ч),но пътувам сутрин до 7.30 и вечер след 20ч.

                  Коментар


                    #10
                    Хладилника - Сточна гара го превземам за 20 мин, при не много голяма гъчканица на кулата и цигара време+2 песни време на сфетофара на Сточна гара (8 км.). Скорост около 26км/ч, като разхода е скачал до към 20 газ... А през центъра (Раковска или Ботев)... Тая вече съм я играл и не искам повече. Май СКГТ си е най-шукария напоследък, с Тм.9 знам си - 45 мин + малкото ходене пеша, инак с колата може и за 10 минути, ма и доста често закъснявам за работа...

                    Коментар


                      #11
                      Днес направих рекорд : От сточна гара до плиска(през румънското посолство) - 45мин .

                      Коментар

                      Working...
                      X