Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Топлофикация, но без топлинен счетоводител ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Топлофикация, но без топлинен счетоводител ?

    http://pravata.hit.bgСпоред тези писания тук можеш да се откажеш от топлинния си счетоводител?Освен това има и други интересни писания, които са доста полези за хора като мен, които не искат да плащат за едните тръби на топлофикация...П.П. А някой запознат може ли да каже категорично колко се плаща за топлото, ако критерият на жилището ти е кубатура и нямаш топломери ?
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    #2
    В сегашният ми блок сме така.4 входа - крайните два си имат абонатни станции и са с топломери.Средните 2 имаме централен топломер.До колкото съм чувал ние от средните входове плащаме по малко.Имах 4 радиатора и реших да си спра парното в хола който като кубатура почти колкото останалите две помещения и банята. Това яко ми сваля сметката според мен.Мога да ти дам точни суми на ЛС за последните няколко сезона ако искаш?
    Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

    Коментар

    Working...
    X