Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БТК /КЗК/ осъди ОРБИТЕЛ?!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    БТК /КЗК/ осъди ОРБИТЕЛ?!

    Комисията за защита на конкуренцията санкционира Орбител за нелоялна конкуренция08.11.2006София. Комисията за защита на конкуренцията /КЗК/ наложи имуществена санкция 10 000 лв. на "Орбител" ЕАД за извършено нарушение по чл. 30 от закона за защита на конкуренцията.Комисията постанови прекратяване на нарушението и изпълнение на решението, съобщиха от пресцентъра на КЗК.Производството е образувано по молба на "Българска телекомуникационна компания" АД и касае рекламната кампания на услугата "Бизнес Орбифон".КЗК установи, че ответното дружество рекламира своята услуга чрез сравнителна таблица, в която се използват некоректни твърдения. Създава се внушение, че потребителите на БТК плащат завишена стойност на услугите.http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=961941Имате ли коментар ? В момента не ползвам услугите нито на БТК, нито на ОРБИТЕЛ, но преди 2-3 години съм ползвал карти на ОРБИТЕЛ за междуградски /международни/ разговори и бях СУПЕР ДОВОЛЕН :D от тях!
    BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
    Среден разход на газ

    #2
    Re: БТК /КЗК/ осъди ОРБИТЕЛ?!

    masterkar написа:
    Създава се внушение, че потребителите на БТК плащат завишена стойност на услугите.
    Е не искат да се отварят очите на клиентите

    Коментар


      #3
      Пичове се орбителци, взели са мерки: http://www.orbiphone.biz/В резултат от санкиите, БТК се е трансформирало в Беше ТаКаСмех!!!
      I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

      Коментар


        #4
        Esper написа:
        Пичове се орбителци, взели са мерки: http://www.orbiphone.biz/В резултат от санкиите, БТК се е трансформирало в Беше ТаКаСмех!!!
        Е браво Esper Беше ТаКа http://www.orbiphone.biz/ ГОЛЕМ СМЕХ!!! Всъщност май не са взели все още мерки под цените все още е БТК
        BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
        Среден разход на газ

        Коментар


          #5
          Аз не знам как е било , обаче доколкото познавам орбител като компания, този развой на събитията няма начин да не е бил предвиждан...Малко скъпичка реклама, 10К са това все пак но и за момент не допускам че това е било грешка от тяхна страна.Само така, врага трябва да се клати по тънката лайсна
          I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

          Коментар


            #6
            Няма безплатен обяд смятам че никой не може да слезне под цените на БТК
            Fiat Bravo 1.9 M-Jet 16v sport 2007
            Fiat Tipo 1.6ie 159A3.046 OHC

            Коментар


              #7
              asus написа:
              Няма безплатен обяд смятам че никой не може да слезне под цените на БТК
              Не е безплатен разбира се, по-евтин е само.Орбител продават услуга базирана на VoIP - предаване на глас през интернет. Нормално е да е по-евтино и малко по-некачествено при този вид пренос.Само че това е Орбител и дори не е по-некачествено При "кабинкаджиите", или както те гордо наричат себе си "телекоми" е точно така - евтино и не се чува.Или поне не се чува когато го очакваш
              I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

              Коментар


                #8
                В интерес на истината при кабинкаджийте не винаги е по-евтино.Януари-февруари жената беше в Хърватска - е оказа се че през БТК вечер след 9 и събота и неделя ми е по-евтино отколкото при кабинкаджийте да и звъня. Това и на мобилен, а особено на стационарен телефон. Събота неделя праскахме по 30-40 мин на телефона и в хотела и накрая имах 60-65 лв сметка...Така че си остава на потребителя да прецени и да реши кое е най изгодно за него. А за качеството на услугата - по прицип с БТК е много по добре, но като човек който води между 10 и 50 международни разговори на ден били през БТК или някоко вида VoiP мога смело да твърдя че една голяма част от разговорите на БТК си вървят по интернет ... А най-обичам от всичко леличката която казва ’Олл лаийнс ар бизи, плиис трай агейн лейтър/Претоварено направление’ с един яко тенекиен глас. Даже мисля вече да се обадя на 0800 100 и да помоля да запишат някое момиченце с нежно гласче че тая ме плаши всеки път като я чуя...
                Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                Коментар

                Working...
                X