Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сигурен и безплатен начин за съхранение на снимки?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сигурен и безплатен начин за съхранение на снимки?

    Колуеги, кажете някой доверен безплатен сайт, където да си съхранявам снимките, че не ми се иска да са само на хард диска.В момента ползвам Google Drive, обаче безплатното място е само 15 GB. Търся нещо около 50 и повече.Picasa, доколкото прочетох ползва тези 15 GB в драйва.Mediafire е добър сайт с 50 ГБ, но ми е малко съмнителен за по-дългосрочно съхранение.Не ми се иска да записвам всичко на дискове, а да имам достъп постоянно до информацията.
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    #2
    Външен хард?
    I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

    Коментар


      #3
      avvasilev написа:
      Външен хард?
      Тц, иска ми се да са в "облака". Веднъж вече ги имам записани на хард.
      "Без сърца, сме просто машини"
      Toyota Prius 1.5 Hybrid
      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

      Коментар


        #4
        copy.com с реферали може да стане , колкото искаш
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          copy.com е с начални 2 GB. Трябва да поканя половината свят, че да стигна поне до 50
          "Без сърца, сме просто машини"
          Toyota Prius 1.5 Hybrid
          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

          Коментар


            #6
            Колега , ако ползваш смартфон примерно LG или SONY в BOX.com когато се регистрираш през телефона ти дават точно 50 GB за постоянно , не за период от време. Ако ползваш SAMSUNG , DROPBOX е твоя облак , също чрез регистрация от телефона дават 50GB място.
            Fiat Bravo 1.6 16V - 98'

            Коментар


              #7
              Ами http://www.flickr.com дават 1TB за снимки.За Google Drive, ако снимките са по-малки от 2048x2048px - мястото е неограничено, което мен ме устройва...

              Коментар


                #8
                Dockera написа:
                Ами http://www.flickr.com дават 1TB за снимки.За Google Drive, ако снимките са по-малки от 2048x2048px - мястото е неограничено, което мен ме устройва...
                Flickr за сега печели!Явно съм гледал някаква стара информация за пространството и за това не му обърнах особено внимание.Полезно е, че можеш да сваляш снимките в различни резолюции + оригиналната.Благодаря на всички за включването
                "Без сърца, сме просто машини"
                Toyota Prius 1.5 Hybrid
                EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                Коментар


                  #9
                  imageshake.us Unlimited uploads. Unlimited space. Safeguard your high-res photos in the cloud.
                  04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                  Коментар


                    #10
                    vgeorgiev написа:
                    imageshake.us Unlimited uploads. Unlimited space. Safeguard your high-res photos in the cloud.
                    Този го знам от години, ама нещо се мъчиха да го прецакат по едно време с изцяло платени планове от тогава му нямам вяра
                    "Без сърца, сме просто машини"
                    Toyota Prius 1.5 Hybrid
                    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                    Коментар


                      #11
                      M5kov написа:
                      vgeorgiev написа:
                      imageshake.us Unlimited uploads. Unlimited space. Safeguard your high-res photos in the cloud.
                      Този го знам от години, ама нещо се мъчиха да го прецакат по едно време с изцяло платени планове от тогава му нямам вяра
                      По едно време се опитаха да направят ъплоада платен. сега си е ОК.
                      04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                      Коментар


                        #12
                        M5kov написа:
                        avvasilev написа:
                        Външен хард?
                        Тц, иска ми се да са в "облака". Веднъж вече ги имам записани на хард.
                        Облака нали знаеш че един ден може и да го няма Google Drive е стабилен обаче и аз имам там снимки.Отделно на харда и отделно на 2 флашки по 15гб ,бяха по 10лв май доколкото си спомням

                        Коментар


                          #13
                          За облака все още нямам притеснения, но за това ги държа и на харда. Като напълня харда, старите ще ги драсна на дискове и ще останат само в облака.Днес набарах една промоция при китайците и си поръчах 64 GB карта за 14 леа :}
                          "Без сърца, сме просто машини"
                          Toyota Prius 1.5 Hybrid
                          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                          Коментар


                            #14
                            Домашно сървърче готов вариант или събрано, а може и рутер с usb и закачен външен хард към него. Аз ползвах рутер Асус за тая цел до преди 2-3 седмици, сега събрах един тестов вариант на сървърче от стари части, които се подмятат вкъщи.
                            Marea Weekend HLX Jtd 110

                            oO(_)____////____(_)Oo

                            Коментар


                              #15
                              M5kov написа:
                              ...Днес набарах една промоция при китайците и си поръчах 64 GB карта за 14 леа :}
                              64GB китайска карта за 14лв не е сигурен начин за съхранение на снимки. Може да си купиш един NAS и да му сможиш 2(3) харда в РАИД и да забравиш за проблема.
                              04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                              Коментар

                              Working...
                              X