Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Най сетне - 159!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Най сетне - 159!

    Най сетен се сдобих с лелеяната 159ка и бързам да се похваля първо на вас!Колата е с първа регистрация 11.04.2008, а е излязла от завода в края на 2007ма. Купих я от Германия - сам си я харесах и докарах на платформа след като се нагледах на одръгнати италиански кочини за много пари. Е, излезе си ми доста пари, но мисля, че си заслужава. Параметри: 2,4 маторя с 200 магарета, автоматична кутия, ниво на оборудване TI, познаващите модела занят че това е най високото и по спортно оборудване.Има си всичко - от екстрите няма само люк, ел седалки и навигация, като нито едно от тях реално не ми е нужно. Е, навигацията е шукар работа, ама като знам ,че няма свестни карти, в общи линии не се тюхкам. Някой ден може да забича една навигация с Андроид, ама да видим. Има си и системата Blue&Me - демек ика Уиндоус в колата... Въх... С ЮСБ в джабката е - има си медия плеър, реално има и навигация, която е на малкия дисплей, ама предстои да я разучавам. Музиката е Босе, макар че не е нещо феноменално, вградения буфер е мъничък и не ме впечатлява, най вероятно ще се прави ъпгрейд...Имаше някои забележки като я взех,та се поводихме по майстори, за да се приведем в перфектен вид. Не съм я обслужвал още - маслото и е сменно преди няма и 10к км, тогава е направено и пълно обслужване - ремъци и т.н. Но аз все пак маслото ще го сменя възможно най скоро, а ремъците ще бъдат проверени в какво състояние са, за да съм сигурен че са нови. Естествено току що открих, че майсторите, които ми пръскаха предната броня са окъсали някой датчик на предния парктроник, защото работеше, а днес не, а диагностиката показа липса на сигнал от преден десен външен датчик... Утре ще им ходим на гости да си го оправят. Ксеноните са страшни, направо секат мрака, кутията включва супер мазно, кожата на седалките е супер мека. В общи линии съм разболян в момента и до преди малко съм бил в гаража...Естествено вече има и първите забележки - жена ми супер я хареса, само се възмути от тясната задна седалка. Ко да се прави, кола за егоисти.
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    #2
    Много агресивна стойка, хубави джантета и "шокар" салон, честито да ти е и да не се налага да лежиш под нея Щракни една снимка на багажника да видим колко е голямо това чудо, примерно съпоставено спрямо пасат, А4, А6 как е като размери ?
    punto HGT

    Коментар


      #3
      Честито, със здраве да си я карате. Колата е кукла :D
      00' Bravo 105 JTD

      Коментар


        #4
        Честито Явка ! Със здраве да си я караш и много безаварийни километри със семейството да и навъртите!
        MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
        "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
        R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

        Коментар


          #5
          Еееее браво.Отдавна се точиш, дано си нацелил екземпляр.Честито и със здраве да си я караш.
          Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
          ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

          Коментар


            #6
            Яворееее, 1во си изключти Т9 на Нексуса, че докато ти дешифрирам ....Второ - айде честито, малко се забавиха масторите, за 4-5 драскотини по броните ама ... Много безаварийни .... Алфистче такова Ади на чертата
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #7
              Ааа, честито! Пу-пу-пу да не ти е уроки! Пожелавам ти скоро да не те пусне тая болест, дето я споменаваш. :D
              ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

              Коментар


                #8
                emzo написа:
                Яворееее, 1во си изключти Т9 на Нексуса, че докато ти дешифрирам ....Второ - айде честито, малко се забавиха масторите, за 4-5 драскотини по броните ама ... Много безаварийни .... Алфистче такова Ади на чертата
                Хахах, готов съм!Ама не на 200-300-400 метра, а на магистралата... Макар че и на 400 метра ще покаже май това-онова, според това което забелязвам днес като я карам...Разход обаче няма да сравняваме, особено с тебе... Щото ще се окаже че горя двойно Иначе багажника ще го снимам утре, но само да кажа че ако го сравняваме с Ауди или, недай си боже, Пасат - хм, е не особено голям. Иначе спрямо 147цата е направо огромен.
                Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                Коментар


                  #9

                  Коментар


                    #10
                    Айде на Алфите! Тази седмица има нещо във въздуха явно!Честитка и дъъъълги километри без сервиз!
                    I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                    Коментар


                      #11
                      Честито, много безаварийни! Много хубаво вози дори и с висока скорост е супер стабилна.За тясното, съм го споменавал и друг път, ама много хубаво не е на хубаво
                      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                      Коментар


                        #12
                        Честито и много безаварийни километри
                        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                        Коментар


                          #13
                          Мнол, ама мнол готина кола е тва!Честито!
                          "Без сърца, сме просто машини"
                          Toyota Prius 1.5 Hybrid
                          EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                          Коментар


                            #14
                            Е най накрая да я видим в пълен блясък. И кво и тясното не разбирам, тая колае толкова широка че чак се бях притеснил по едно време . Между другото помисли за вариант за свалянето и надолу, ще стане доста по стабилна.
                            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                            Коментар


                              #15
                              Бре, бре, бре- красота! Честито! И като разбереш за малката навигация да кажеш....може, пък и аз да имам
                              Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                              Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                              Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                              Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                              BMW X3 3.0D Aut

                              Коментар

                              Working...
                              X