Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос към колегите от Бургас

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос към колегите от Бургас

    Здравейте колеги, ще ми се наложи да се разходя в Бургас и малко по работа и повече за удоволствие. Въпросът ми е как седят нещата с паркирането и къде да си оставя колата че да е близо до центъра / хотел Приморец и Морската градина/ за да мога да си отметна служебния ангажимент и после да се разходя до острова Анастасия.

    #2
    Точно зад хотел Приморец има БЕЗПЛАТЕН паркинг. Ако идете по-рано, може и да си намерите място.Иначе навсякъде другаде по центъра е синя зона. Левче - кефче.

    Коментар


      #3
      Благодаря.

      Коментар


        #4
        Лятото не знам колко е безплатен тоя паркинг Зад 3-та поликлиника има голям общински паркинг, който е 3лв на ден. Е не е до х-л Приморец, но е пак на около 200м от морската градина/Пантеона.
        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

        Коментар


          #5
          Immortal написа:
          Точно зад хотел Приморец има БЕЗПЛАТЕН паркинг. Ако идете по-рано, може и да си намерите място.Иначе навсякъде другаде по центъра е синя зона. Левче - кефче.
          По-раното е най-късно 7 по мои наблюдения. Иначе събота и неделя няма синя зона а места до Приморец има доста.
          Brava 1.6 ELX

          Коментар


            #6
            Ако намериш местенце някъде където не се плаща синя зона , иначе 1 левче е на час :P

            Коментар


              #7
              За острова е с предварителни резервации!!!
              Fiat Punto 1.1-Синята птица
              Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
              Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

              Коментар


                #8
                donnna написа:
                За острова е с предварителни резервации!!!
                Мда.даже някой път не става резервацията от днес за утре.
                Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
                Ex.Opel Astra

                Коментар


                  #9
                  z_sutrov написа:
                  donnna написа:
                  За острова е с предварителни резервации!!!
                  Мда.даже някой път не става резервацията от днес за утре.
                  ...а понякога корабчето може и да не тръгне. Зависи от времето и вълнението.Иначе телефона за резервации е 0882 00 41 24 (oт понеделник до петък, 09:00-17:00 ч.), като това трябва да се направи поне от предния ден.или по мейл: reservations@gotoburgas.com .Що се касае за паркирането в Бургас...Трудна работа хем колата да ти е под ръка в центъра, хем да ти е безплатно. Поне аз не сещам за такова мястооколо х-л Приморец.
                  A17DTС/S
                  Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                  Коментар


                    #10
                    Аз говоря за ето този паркинг:https://maps.google.com/maps?q=42.48...z=18Преди месец си паркирах там и никой не ми е искал пари.За да не сбъркам, сега се консултирах по телефона с братовчед ми, с когото бяхме предния път там - той потвърди, че в момента този паркинг е безплатен през цялата седмица.

                    Коментар


                      #11
                      Всичките места по Крайбрежната, покрай Морската градина синя зона ли са? Защото аз вече 2-3 пъти спирам там за различно време, без да плащам нищо и без никой да ми иска нищо?

                      Коментар


                        #12
                        Immortal написа:
                        Аз говоря за ето този паркинг:https://maps.google.com/maps?q=42.48...z=18Преди месец си паркирах там и никой не ми е искал пари.За да не сбъркам, сега се консултирах по телефона с братовчед ми, с който бяхме предния път там - той потвърди, че в момента този паркинг е безплатен през цялата седмица.
                        Tова е паркинга пред бившата вече Фрегата. С години не съм минавал от там. Скатано и удобно местенце. Напълно удовлетворява колегата.Много съм изненадан, че в общия кюп, където всичко е синя зона, това "оазис-че" е пропуснато.
                        A17DTС/S
                        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                        Коментар


                          #13
                          Painfall написа:
                          Всичките места по Крайбрежната, покрай Морската градина синя зона ли са? Защото аз вече 2-3 пъти спирам там за различно време, без да плащам нищо и без никой да ми иска нищо?
                          Категорично не е синя зона от Детска градина "Златна рибка" - посока Капаните... Само да се гледа да не се спре на спирка или на място написано с Такси, щото паяците дебнат
                          Fiat Punto 1.1-Синята птица
                          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                          Коментар


                            #14
                            Много Ви благодаря.

                            Коментар


                              #15
                              Колеги събота и неделя важи ли синята зона?

                              Коментар

                              Working...
                              X