Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся колега(и) близо до Горубляне

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся колега(и) близо до Горубляне

    Здравейте Колеги.Търся някой живеещ близо до Горубляне и имащ желание да ми направи една услуга.За повече информация очаквам телефони на ЛС.
    Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

    #2
    Аз живея на около 14 км. Кажи за какво става въпрос.
    Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
    Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
    Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

    Коментар


      #3
      Аз съм по-близо и ще ти взема по-малко пари от Весо. Коя кола си харесал?

      Коментар


        #4
        Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
        Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
        Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

        Коментар


          #5
          Абе кажете за какво става дума в тази тема?И аз съм наблизо...
          Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
          Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
          Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

          Коментар


            #6
            Явно е тайна Колега,нашите телефони ги има тук:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=6899&start=285
            MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
            "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
            R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

            Коментар


              #7
              Е ква тайна да е то бирената фабрика не работи, значи само колите остават
              Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
              И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
              .

              Коментар


                #8
                Колеги, не става дума за автомобил.Телефоните на колегите от форума знам в коя тема са,но не мога да си позволя да се обадя на непознат и да му досаждам с моите проблеми.Ако до понеделник не си разреша сам проблема ще споделя за какво става дума.Засега поздрави на всички проявили любопитство да прочетат темата.
                Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

                Коментар


                  #9
                  Колега, аз съм от Горубляне. Кажи за какво става на въпрос, ако искаш и на ЛС.
                  FIAT Nuova Punto 1.2 8V
                  FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
                  ...and justice for all

                  Коментар


                    #10
                    milen11 написа:
                    Колеги, не става дума за автомобил.Телефоните на колегите от форума знам в коя тема са,но не мога да си позволя да се обадя на непознат и да му досаждам с моите проблеми.Ако до понеделник не си разреша сам проблема ще споделя за какво става дума.Засега поздрави на всички проявили любопитство да прочетат темата.
                    Тия телефони са точно за това: обаждаш се на непознат и му казваш "Имам проблем и имам нужда от помощ! Ти си избраният!" Сеш’ ли се? Звънни на Калин, той е най-далече, да го разходиш малко.... Тошето Шалев е даже по-далече и от него, звънни на Тошко.

                    Коментар


                      #11
                      ogi28b написа:
                      milen11 написа:
                      Колеги, не става дума за автомобил.Телефоните на колегите от форума знам в коя тема са,но не мога да си позволя да се обадя на непознат и да му досаждам с моите проблеми.Ако до понеделник не си разреша сам проблема ще споделя за какво става дума.Засега поздрави на всички проявили любопитство да прочетат темата.
                      Тия телефони са точно за това: обаждаш се на непознат и му казваш "Имам проблем и имам нужда от помощ! Ти си избраният!" Сеш’ ли се? Звънни на Калин, той е най-далече, да го разходиш малко.... Тошето Шалев е даже по-далече и от него, звънни на Тошко.
                      Оги май нещо ме взе на мезенце нещо а ама звънне ли колегата що де не се разходя щом съм се записал съм съгласен да ме разкарват на някаде щом се налага
                      Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                      Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                      Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                      Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                      Коментар

                      Working...
                      X