Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Малоумен "хакер" сменя заглавната страница на АХМ

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Малоумен "хакер" сменя заглавната страница на АХМ

    Някой си бай х... - LinuxMaster - Cybele (по всяка вероятност горд собственик на Гоуфффф :D ), понеже явно си няма полов орган с който да си играе, се е добрал до системата на АХМ и им е сменил заглавната страница.Целта на начинанието поне на мен не ми е ясна, защото единствено се ощетяват собствениците на италиански автомобили, макар че ако има желание човек пак може да влезе стига да прескочи началната страница Аз например се опитвах да видя какви накладки се предлагат за Стилото.Та ако някой тук се чувства "хакер", или познава въпросният, нека го посъветва да си използва познанията по други страници като ezo.tv или bsp.bg
    Прикачени файлове
    Stilo 1.9 JTD 115Hp

    #2
    И що заключи, че е собственик на Голф, а не на някой раздрънкан Фиат и е останал недоволен от въпросните търговци?
    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

    Коментар


      #3
      Те да се радват, че само е сменил заглавната страница това е нещо като помощ за тях, да си пооправят защитата и да не може всеки новобранец да я разбие
      Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

      Коментар


        #4
        muns61 написа:
        И що заключи, че е собственик на Голф, а не на някой раздрънкан Фиат и е останал недоволен от въпросните търговци?
        Това за Голф-а го вмъкнах на шега. А ако се замисли човек, въобще възможно ли е да има доволен клиент на който и да е магазин за авточасти??? Нямаше ли да сме всички по-доволни ако колите ни не се чупеха, и съответно не ни се налагаше да купуваме части за тях В действителност въпросТния "хакер" почти съм сигурен че го е направил от липса на други занимания и просто за да се докаже пред дружките си, макар че със сигурност е по-полезно ако се атакуват разни сайтове който работят в ущърб на обществото по един или друг начин. Но това разбира се е само моето скромно мнение.
        Stilo 1.9 JTD 115Hp

        Коментар


          #5
          kak я прескачаш началната страница
          Аз знам, че нищо не знам, но има хора и това не знаят.
          Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

          Коментар


            #6
            Ако си влизал скоро, браузърът ще ти пази вътрешните страници. Ако не си, добави например това "....m/index2.php?brand=5" и си рови, без да се връщаш на заглавната.
            браво 1,6/90 - 09 г.

            Коментар


              #7
              Аз имам запазен във Favorites следния линк: http://axm-auto.com/index2.php?brand...el=42&modif=98 Само трябва да си намерите вашият модел автомобил.
              ex '96 Bravа 1.6 16V LPG

              Коментар


                #8
                ivokolev написа:
                muns61 написа:
                И що заключи, че е собственик на Голф, а не на някой раздрънкан Фиат и е останал недоволен от въпросните търговци?
                Това за Голф-а го вмъкнах на шега. А ако се замисли човек, въобще възможно ли е да има доволен клиент на който и да е магазин за авточасти??? Нямаше ли да сме всички по-доволни ако колите ни не се чупеха, и съответно не ни се налагаше да купуваме части за тях В действителност въпросТния "хакер" почти съм сигурен че го е направил от липса на други занимания и просто за да се докаже пред дружките си, макар че със сигурност е по-полезно ако се атакуват разни сайтове който работят в ущърб на обществото по един или друг начин. Но това разбира се е само моето скромно мнение.
                Аз съм доволен от магазина, от който пазарувам вече доста години за всякакви марки.И що е тази комплексария към немските коли? Имам италианска и немска, комплекси нямам. Немската е по-добра.
                Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                Коментар


                  #9
                  Cybele е английското спелуване на името на тракийската богиня Кибела, на която е кръстен тракийският град, в последствие и моето село Кабиле. Намира се в покрайнините на Ямбол, където е и централата на АХМ. Пък в Кабиле хакерчета дал Господ Не съм аз де И не знам кой е.

                  Коментар


                    #10
                    В момента се влиза нормално.
                    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                    Коментар


                      #11
                      Crew : LinuxMaster - Cybele. NSC-GROUP. Skype mr.napafkan.
                      http://webcache.googleusercontent.co...&ct=clnk&gl=bg

                      Коментар


                        #12
                        Уникално събитие в живота: хакната страница на сайт за авточасти. Мисля си, че авторът на темата е хакнал сайта, след което е пуснал темата, а като цяло - работи във въпросната организация и реклама си прави макло той. Доколкото си спомням - никой не се загрижи за пострадалите българи в гр. Мизия, а и не само, но виж - хакнатата страница е събитието на седмицата. Няма и голям интерес към това какво се случва с Диляна Любенова Кенанова, която със зъби и нокти се бори за живот във френска клиника. Срамна история! Ключ и кош, моля! Рекламите в този форум не са безплатни.

                        Коментар


                          #13
                          ogi28b написа:
                          Мисля си, че авторът на темата е хакнал сайта, след което е пуснал темата, а като цяло - работи във въпросната организация и реклама си прави макло той. Ключ и кош, моля! Рекламите в този форум не са безплатни.
                          Май там някъде се крие истината

                          Коментар


                            #14
                            Истината не се крие никъде там, авторите на по-горните два пост-а са в дълбока заблуда.Нямам нищо общо с въпросната фирма, просто бях подразнен от факта че не мога да намеря информация за резервна част която ми трябвашеНяма скрита реклама в темата ми !!! за разлика от много други теми които никой не заключва.............И да, тъй наречения хакер, можеше да си използва уменията за хакване на някой правителствен сайт, например на тези виновни за бедствието в Мизия......Но преди всичко, чудя се, от какъв зор, и нямат ли си с какво да си играят някой хора, та ми докладват темата. Аз лично ако някоя тема не ми е интересна просто няма да я чета, но няма да я докладвам за да могат потребителите на които им е интересна да имат достъп до нея.
                            Stilo 1.9 JTD 115Hp

                            Коментар


                              #15
                              Мисля че достатъчно внимание обърнахме на "проблема".
                              00' Bravo 105 JTD

                              Коментар

                              Working...
                              X