Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Подлакътник в Брава/о

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Подлакътник в Брава/о

    Колеги с Брави/о, интересува ме колко от вас го имат това като екстра в колата си - оригинално от завода (не в последствие приспособяван, някакъв си там).В Брави сам го виждал много рядко и ми стана много интересно.Май по стандарт това се е само в Мареата.За това пускам анкетка да видя резултата.А тези, които го имат ще може ли да си напишат и изпълнението на колата, да видя дали има връзка или не (S, SX, EL и т.н.)
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #3
    Колегата rustson има, но още не е дал снимка на него

    Коментар


      #4
      Нее моя е от тея приспособените за 35 кинта а снимката съм я направил само трябва да я източа от телефона !Иначе тея които си виждал с фабрични такива ме съмняват много да не са "приспособени" както казваш от мареа! Иначе почти съм сигурен че фабрични такива няма!
      Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
      Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

      Коментар


        #5
        Ето това показва, че и на Брава/о се монтира подлакътник. Не е екстра само при Марея. Странното, че го дават при ЕЛХ изпълнението, а някой колеги с такова изпълнение казаха, че нямат.http://91.92.0.122:7080/navi?COUNTRY...=3&WINDOW_ID=1
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #6
          На мен ми звучи малко от типа " На свинче звънче" - малка е колата за такава екстра , сега за новото не знам то е по широкичко може би ще е добре , ама на старото моля, моля
          VW Bora Variant 1.6 16V '01

          Коментар


            #7
            rustson написа:
            Нее моя е от тея приспособените за 35 кинта а снимката съм я направил само трябва да я източа от телефона !Иначе тея които си виждал с фабрични такива ме съмняват много да не са "приспособени" както казваш от мареа! Иначе почти съм сигурен че фабрични такива няма!
            Голямо преточване на тая снимка веее

            Коментар


              #8
              Колега ВО - това не е просто подлакътник а на право друга конзола, която както виждам има и изведен изход 12волта в чекмеджето. Всичко това ми говори че е слагано само по желание и е струвало немалко пари за несъществена функция. И тъй като нашите коли са си среден клас - естесвено харата на са плащали за тази екстра - аз друго обясненое нямма защо не сме го срещали досега.
              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

              Коментар


                #9
                Един съсед от квартала има Браво ХГТ и има подлакътник - изглежда си баш фабричен Иначе колата е 1995г.
                BMW E90 320D
                ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                Коментар

                Working...
                X