Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Малко помощ в София!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Малко помощ в София!

    Колеги,търся някой да ми помогне за една работа в София.Трябва да се вземе от София, ул "Враня" №109-111, до Медицински център "ПЕНТАГРАМ" (зад "КЕНАР" на бул."Сливница") една предна броня и да ми се пусне по автобуса за Хасково.Това е най добре да стане утре... Моля за такава помощ защото ми писна да плащам вече куриери - в случая за бронята ми искат над 70лв за доставка до офис в Хасково - много била голяма... Иначе тежи 5 кила.Другия вариант вместо пускане по автобус е да я закара някой в нашия склад на ул. Стар Лозенски път 3, от там ще ми я докарат по камиона в Хасково, но това е по трудоемък вариант защото трябва да се ходи до другия край на София - а това са време и гориво. А мястото за вземане на бронята е доста близо до автогарата.Най добре е по автобуса за Хасково от централната Автогара.Автобуси има в:10:30 - Олмена - сектор 35 - автобуса реално е за Момчилград, но спира в Хасково15:00 - Сърнела - сектор 3415:30 - Поли М - сектор 3517:30 - Сърнела - сектор 3418:00 - ЕТ Борис Будев - сектор 34 - реално е за Кърджали но спира в Хасково18:15 - Сърнела - сектор 31Трябва да се платят 40лв, което е доставката до София от Германия, което на драго сърце го приемам. Парите си ги плащам по банков път моментално, само да ми се даде сметка.Имам и друг вариант, който разработвам, ако той стане - ще пиша тука че работата отпада.
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    #2
    Как 70 лв.!?!?? Кой куриер си питал? Еконт?
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      #3
      M5kov написа:
      Как 70 лв.!?!?? Кой куриер си питал? Еконт?
      Хората, който ми я докараха от Германия - www.pratki.de , ми обявяват такава цена по каталозите на двата куриера, с които работят - Рапидо и Спиди.И това е цена до офис, не до адрес.Но обемното тегло е доста голямо -60-70 кг, голяма е бронята...
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #4
        Аз бих могъл да я взема само през събота, неделя или понеделник и да я откарам до "ул. Стар Лозенски път 3", където и да се намира това. Ако трябва да се вземе задължително утре, то няма да мога да помогна, освен ако не мога да я взема и откарам след 20 часа.
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #5
          Пробвай с Лео Експрес.Гаранция няма да я сметнат на обем,много са точни,поне тук в наше село.Аз едни бидони по 150 литра/10бр/ превозвах с тях и нямах грижи.

          Коментар


            #6
            Що не звъннеш до Еконт да ги питаш за цена и направо да изпратиш куриер да ти я вземе от адреса.На мен доставка на заден мост ми излезе 30 лв. ебати бронята ще да е това...
            "Без сърца, сме просто машини"
            Toyota Prius 1.5 Hybrid
            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

            Коментар


              #7
              До колко часът работят тези на Сливница? Да отида да я взема.А тези на "стар лозенски път"?
              00' Bravo 105 JTD

              Коментар


                #8
                На Сливница работното време е:Работно време:Понеделник-Петък: 08:00-19:00чСъбота: 10:00-14:00чА колегите на Стар Лозенски път 3 ( реално това е на околовръстното, пътя за Лозен) работят в работни дни от 8 до 18, но 24часа в денонощието има пазач, на който може да се остави също.Колегата Банков запретна ръкави по въпроса, чакам да ми се обади.
                Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                Коментар


                  #9
                  Ок, ако нещо Банков не успее (съмнявам се), тук съм.
                  00' Bravo 105 JTD

                  Коментар


                    #10
                    nikolce написа:
                    Ок, ако нещо Банков не успее (съмнявам се), тук съм.
                    Благодаря!Ще пиша какво става.Иначе хубаво е бронята да е при мен утре или в Събота, че трябва да я дам...
                    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                    Коментар


                      #11
                      Мога да я взема утре след работа - след от бул. Сливница и да я закарам до базата , ако не е късно.

                      Коментар


                        #12
                        sasho_n2 написа:
                        Мога да я взема утре след работа - след от бул. Сливница и да я закарам до базата , ако не е късно.
                        Ок, колега, ти ще си резервния вариант!
                        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                        Коментар


                          #13
                          Невероятна реакция от г-н Банков!Бронята е качена вече на автобуса за Хасково!Моите адмирации и благодарности! Огромни благодарности и на всички други, които изявиха желание да помогнат!За това ви обичам приятели и винаги съм се стремял да помагам когато мога!Тва фиатското форум сме като мафия бре ей!
                          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                          Коментар


                            #14
                            00' Bravo 105 JTD

                            Коментар


                              #15
                              Просто си търсех причина да се юркам в дефилето.Всико наред ли е с бронята, получи ли си я?
                              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                              Коментар

                              Working...
                              X