Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ха сега де... :))))))

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ха сега де... :))))))

    Сфетофар.Черен мерцедес спира, а зад него КВИИИИИИИИИ.... Трес.... и се надява във задната броня някаква баба Жига.... Маха оня сконфузено от жигата, мутрата преглъща, бързал за някъде, светва зелено и тръгват.... Ама на следващия сфетофар... Пак... Спира мерджана и... КВИИИИИИИИИ... Трес. Пка паха сконфузено шофера на жигулатора помахва, пак преглътнала мутрата, и пак светнало зелено... Стигат трети сфетофар. И? Нали си знаете, КВИИИИИИИИ и както всичко следва. Е тоя път не издаржала мутрата, слиза, отива до баба Жига, поглежда шофьра и подпитва учудено повдигайки рамене: - Сичко добре брато, ма незнам, ако не бях аз, как щеше да спираш по сфетофарите?!

    #2
    ХАХА айде в тая връзка и от мен един... Спира една мутра с най-новата седмица на светофaр и отзад една жигула пак - иииииииии фрас. В същия момент на компютъра на баварията се изписва - "Found new hardware! Do you want to add it? "
    FIAT BRAVO 1.6 16V

    Коментар


      #3
      и от мене един

      мутра си кара чисто новия мерцедес и на завоите все чува бум, тряс, бум, тряс, гледал умно и отишъл в сервиза:-Брато ще ми опраиш ли колата до довечера, че имам среща с готина мацка, а?Отишъл си мутрата с такси и му звънят от сервиза по телефона:- Господине, елате да си приберете колата и топката за боулинг от багажника я сложете другаде или в къщи :D :D
      Следвай мечтите си))

      Коментар


        #4
        Re: и от мене един

        violina написа:
        мутра си кара чисто новия мерцедес и на завоите все чува бум, тряс, бум, тряс, гледал умно и отишъл в сервиза:-Брато ще ми опраиш ли колата до довечера, че имам среща с готина мацка, а?Отишъл си мутрата с такси и му звънят от сервиза по телефона:- Господине, елате да си приберете колата и топката за боулинг от багажника я сложете другаде или в къщи :D :D
        е тоя виц беше като за мене, само че не беше топка за боулинг, ами бутилка от антифриз,И не карам мерцедес.
        Тойота Приус

        Коментар

        Working...
        X