Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на рег. номер след смяна на адресна регистрация

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Immortal написа:
    Princo написа:
    2.Който квото ще да си говори,но СТ,Х и У в София ги спират на поразия.
    .....За сметка на това, в провинцията като видят С или СА и на полицаите им потичат лигите.
    Факт. Даже веднъж едни пичове в Югозапада ми показаха радар, на който пишеше, че съм превишил скоростта с 21 км/ч. Пък аз по принцип си карах с 10 отдолу. Убедих ги, че очите им ги лъжат - не се дърпаха хич. Неудобното да си с различни номера в София е, че тук там ти нарежат гумите да вдигнат оборота на близката гумаджийница. Ама напоследък не съм чувал такива изцепки.
    браво 1,6/90 - 09 г.

    Коментар


      #17
      Не искам да споря с никой.Факт е обаче,че са ме спирали много докато живях в София,все рутинни проверки,ама е кофти примерно ако бързаш за някъде.Другите ми спомени са разбитото ми стъкло и откраднатите неща в последствие,на няколко коли все с различни регистрации,които бяха да моята пред блока и една срязана гума.
      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

      Коментар


        #18
        slonikon написа:
        Immortal написа:
        Princo написа:
        2.Който квото ще да си говори,но СТ,Х и У в София ги спират на поразия.
        .....За сметка на това, в провинцията като видят С или СА и на полицаите им потичат лигите.
        Факт. Даже веднъж едни пичове в Югозапада ми показаха радар, на който пишеше, че съм превишил скоростта с 21 км/ч. Пък аз по принцип си карах с 10 отдолу. Убедих ги, че очите им ги лъжат - не се дърпаха хич. Неудобното да си с различни номера в София е, че тук там ти нарежат гумите да вдигнат оборота на близката гумаджийница. Ама напоследък не съм чувал такива изцепки.
        Мен за 2 години в София ме спряха един единствен път и бях в нарушение . Понякога съм се прибирал от Волуяк - Обеля по ломко и съм сам на пътя 22:30 - 23 : 00 И просто си върти палката гледа ме но не ме спира а съм със У номер ) Това е не веднъж ..
        Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
        Ex.Bravo 1997 1.8 GT

        Коментар


          #19
          Ясно колеги,щом седят така нещата няма да сменям регистрацията и без това искам да я продавам тази кола (за съжеление това ще стане като имам пари за нова).Благодаря за информацията.

          Коментар

          Working...
          X