Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Циганин в учебна кола!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Циганин в учебна кола!

    Е, циганки бяха, да съм точен. Сменяха си местата до бензиностанция Генимекс. До този момент наистина не бях виждал някой от това племе в учебна кола.
    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

    #2
    Хм...Баща ми е инструктор и да ти кажа хич изобщо не са рядкост
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    Коментар


      #3
      Слав написа:
      Хм...Баща ми е инструктор и да ти кажа хич изобщо не са рядкост
      и аз така, съседа ми е инструктор и се познаваме и постоянно има такива, но ги късат по 2-3пъти
      Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

      Коментар


        #4
        М-а-а-а-а-а-лко е!

        Коментар


          #5
          Аз миналото лято по пътя покрай Аркутино видях сигурно 65 годишна циганка да кара Лада
          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

          Коментар


            #6
            Аз на шофжорския изпит бях с един ром. Караше като шумахер и накрая направи ляв зафой и влезе в насрещното на един булевард (булеварда е разделен с бетонови заграждения).След тези изпълнения си взе книжката.
            04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

            Коментар


              #7
              spark написа:
              Аз миналото лято по пътя покрай Аркутино видях сигурно 65 годишна циганка да кара Лада
              представям си гледката каква е била :Д :Д :Д
              метални врати, пощенски кутии за входове

              Коментар


                #8
                Аман от комплексарско мислене! И какво като е циганин? Да го обесим ли или да го изгорим на кладата?
                FIAT FORUM BULGARIA
                Ракията е над политиката

                Видео от Италфест 2011

                Коментар


                  #9
                  krasio_79bs написа:
                  Аман от комплексарско мислене! И какво като е циганин? Да го обесим ли или да го изгорим на кладата?
                  Май по-добре е с изгарянето. хахаха
                  ФИАТ- Пътят е само формалност
                  ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
                  -----------------------------------------------------
                  FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

                  Коментар


                    #10
                    Циганин на луната - проблемВсички цинаги на луната - решение на проблема! :D
                    Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                    Коментар


                      #11
                      Радвайте се, че ги виждате в учебните коли, защото те така или иначе ще карат коли, поне да е с книжки. А тия, дето карат като Шумахер, не са само цигани - даже във форума има индивиди, които от време на време се похвалват с това. Те с какво са по-добри от циганите?
                      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                      Коментар


                        #12
                        rebel написа:
                        Циганин на луната - проблемВсички цинаги на луната - решение на проблема! :D
                        Най-много мразя расизма и циганите . Това в кръгът на шегата Иначе и аз не съм виждал още. Ном пък съм чул че са зачестили, нали трябва да се "Интегрират "
                        Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
                        И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
                        .

                        Коментар


                          #13
                          Нещо не виждам смисъла на темата, освен да е подлога за започване на спорове, и излишно чесане на клавиатурите. КЛЮЧЕто и един пес как кара кола:
                          Прикачени файлове
                          00' Bravo 105 JTD

                          Коментар

                          Working...
                          X