Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Показна акция: Хванаха катаджии в нарушения

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Брей .. като изтрихте постовете доказахте че корупцията в мвр е най големия проблем на тая страна ХВАЛА !!!

    Коментар


      #17
      koolio написа:
      За каране в нетрево състояние ясно- и аз съм с две ръце ЗА да няма никаква прошка !!! Но какво правим с превишената скорост? Я си признайте с ръка на сърцето- кой (освен може би Коцев ) не вдига повече от 90 по пътя София-Русе например? Аз си признавам, че не спазвам това ограничение.
      Е радващо е за мен че все пак някой е разбрал за поуките които съм дал.И трезвените водачи не са по малко опасни от пияните когато карат неразумно.Имал съм случай по рано разбира се когато някой познат или колега след порядъчно пиене седне зад волана на колата си и аз съм карал след него с моята кола то той толкова внимателно кара че не мога да повярвам защото го знам как лудо кара когато е трезвен.Не ме разбирайте криво ни най малко не оправдавам да се кара след употреба на алкохол.Просто казвам че и трезвените водачи са много опасни когато карат неразумно.По времето на човека който ви гледа от ника ми все пак имаше някаква управия по пътищата.Сега е ужасия и просто не ви виждам за в бъдеще.Бързането и изнервянето са много лош ваш съветник и по възможност го избягвайте за да можете и вие като мен след 40 години зад волана да се радвате че нямате нито едно произшествие.
      Фиат Панда 1.2 2006година
      Синджира си идва ,а козата я няма...

      Коментар


        #18
        коцев написа:
        koolio написа:
        За каране в нетрево състояние ясно- и аз съм с две ръце ЗА да няма никаква прошка !!! Но какво правим с превишената скорост? Я си признайте с ръка на сърцето- кой (освен може би Коцев ) не вдига повече от 90 по пътя София-Русе например? Аз си признавам, че не спазвам това ограничение.
        Е радващо е за мен че все пак някой е разбрал за поуките които съм дал.И трезвените водачи не са по малко опасни от пияните когато карат неразумно.Имал съм случай по рано разбира се когато някой познат или колега след порядъчно пиене седне зад волана на колата си и аз съм карал след него с моята кола то той толкова внимателно кара че не мога да повярвам защото го знам как лудо кара когато е трезвен.Не ме разбирайте криво ни най малко не оправдавам да се кара след употреба на алкохол.Просто казвам че и трезвените водачи са много опасни когато карат неразумно.По времето на човека който ви гледа от ника ми все пак имаше някаква управия по пътищата.Сега е ужасия и просто не ви виждам за в бъдеще.Бързането и изнервянето са много лош ваш съветник и по възможност го избягвайте за да можете и вие като мен след 40 години зад волана да се радвате че нямате нито едно произшествие.
        Има съществена разлика между БАВНО и ВНИМАТЕЛНО каране . Ако ще и с 30 км/ч да кара пияният шофьор, проблемът не е в скоростта, а в реакцията. А за скоростта- аз няколко пъти съм казвал: ограничението е 90 и на места, където спокойно се кара със 120, и на места, където и 80 е опасно. Затова за мен правилото е: карай според условията и така, че да можеш да спреш.А безопасната скорост е функция от много неща: стабилност и сигурност на колата, опит и моментно състояние на шофьора, познаване на пътя, състояние на самия път и т.н.
        Alfa Romeo 155 1.8 TS 8V - Ex
        Alfa Romeo 166 2.4 JTD - Ex
        Volvo S60 Sport 2.4D

        Коментар


          #19
          Тази апатия и бездействие на пътните полицаи има някакво обяснение.Доколкото знам от познати в МВР с последните промени в закона някои от тях са със заплати 60-70 лв надолу.А заплатата за пътните полицаи сигурно не е основния им доход .
          Fiat Marea 1.8i

          Коментар

          Working...
          X