Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Показна акция: Хванаха катаджии в нарушения

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Показна акция: Хванаха катаджии в нарушения

    Хванаха катаджии в нарушенияПроверени са 28 патрулни екипа на територията на странатаМасови нарушения на катаджии установи контролна проверка на Дирекция "Инспекторат" на МВР през октомври.Проверени са 28 екипа, които патрулират на територията на Бургаска, Варненска и Добричка области, по магистралите "Тракия", "Хемус" и по подбалканския път София-Бургас. Инспекторите са наблюдавали и катаджии в София, Ловеч, Габрово, Велико Търново, Търговище, Шумен, Пазарджик, Пловдив, Стара Загора и Сливен.Шест екипа са били хванати, че не изпълняват служебните си задължения и не санкционират нарушители. Тези полицейски патрули са от Бургас, Варна и Добрич, уточниха от МВР.Някои патрули паркирали до крайпътни кръчми, без полицаите да имат някаква работа по контрола там. За сметка на това пък на входно-изходните артерии на повечето областни градове липсвали екипи на КАТ. В други случаи пътните полицаи били на място, но си затваряли очите при видими нарушения на Закона за движение по пътищата.Освен това инспекторите забелязали, че е занижен контролът за превишена скорост, за използване на предпазни колани и на мобилни телефони по време на движение.Проверката установила, че големи участъци от пътя, както и указани с табели уязвими места с концентрация на катастрофи, не са обезпечени. Проверките на МВР са заради проведения през лятото тест за лоялност и активността при упражняване на задълженията, свързани с пътния контрол.

    #2
    Копелетата копелдашки, крайно време е да стане като в Украйна преди една-две години....ЗАКРИВАНЕ НА КОРУМПИРАНАТА СЛУЖБИЧКА пътна поли/ю/ция!!! На копелетата които вършат търговия с живота на хората!
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      Много лесно се решава проблема!!!Слагат по една камерка във всяка патрулка, правят контрола като в СаЩ и екстра
      Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
      Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
      Fiat Bravo 1.4 120k.с.

      Коментар


        #4
        Nino написа:
        Копелетата копелдашки, крайно време е да стане като в Украйна преди една-две години....ЗАКРИВАНЕ НА КОРУМПИРАНАТА СЛУЖБИЧКА пътна поли/ю/ция!!! На копелетата които вършат търговия с живота на хората!
        Ами държавата като им кози толкова пари, поне да си вършат работата А в това да се глобява, няма нищо лошо. Животните се дресиран с тояга, а хората с глоби
        Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

        Коментар


          #5
          Shtom ne iskate katadjiite da sa korumpirani sledwashtiq put ne im dawajte pari, ami si iskajte da wi napishat aktowete.P.S.sorry nqma kirilica tuka.
          N.Y. State of Mind

          Коментар


            #6
            ...

            Коментар


              #7
              sachma написа:
              Shtom ne iskate katadjiite da sa korumpirani sledwashtiq put ne im dawajte pari, ami si iskajte da wi napishat aktowete.
              Когато си нарушил правилата и те спрат - да, прав си, ама пък и куката не трябва да ги взима като ти им предлагаш - предполагам има някакво наказание затова че се опитваш или им даваш пари.Иначе има и други случаи - караш си с 50-60 и те спират и онзи ти вика че караш с 80. Тука има измъкване, но в началото си шашнат от това в което те обвиняват и те го правят с ясната цел да им дадеш някой лев. Или пък ти си минаваш на зелено и те спират и ти казват че си минал на червено - ходи доказвай после че си минал на зелено. Други искат да им дадеш някой лев зада не ти пишат акт за говорене по телефон, а ти реално просто си си подпрял главата на ръката - ето тези тъпанари най-напред трябва да премахнат, не може да те спират и да ти искат пари зада не ти пишат измислен акт
              Audi 1.8S златен талон

              Коментар


                #8
                Ами по принцип има и такива, ама на мен идеята ми е друга:Ние им даваме пари, а те ги взимат...Ми то на мене ей така да ми дават и аз ще взимам...
                N.Y. State of Mind

                Коментар


                  #9
                  sachma написа:
                  Ами по принцип има и такива, ама на мен идеята ми е друга:Ние им даваме пари, а те ги взимат...Ми то на мене ей така да ми дават и аз ще взимам...
                  Добре де взимай, ама поне върши някаква работа... като стане задръстване, организирай движението, когато видиш арогантно поведение създаващо предпоставки за ПТП вземи отношение а не се скътавай,.... затова им викам МАЖОРЕТКИ, РАЗМАХВАЩИ ПАЛКАТА!!!
                  SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                  Коментар


                    #10
                    Виж ся, то като стане задръстването ако щеш цялото РПУ викай-няма измъкване.Причината:улиците на София са правени за три пъти по-малко коли.Какво са виновни катаджиите в случая?
                    N.Y. State of Mind

                    Коментар


                      #11
                      Абе нека има корупция! Това са източни традиции. Тука не е Америка. И добре, че има - инъче до сега да съм станал нечия приятелка в затвора.
                      Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                      http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                      Коментар


                        #12
                        niko_ymn написа:
                        Абе нека има корупция! Това са източни традиции. Тука не е Америка. И добре, че има - инъче до сега да съм станал нечия приятелка в затвора.
                        Предполагам защото си карал и са те хващали пил, а щом се страхуваш от ефективна присъда значи много пъти или с немалко количество.Ако твоят пост го дам да го прочетат съседите ми, на които преди 3 години пиян уби сина им и бременната им в 9-тия месец снаха, те какво ли ще си помислят за теб.Успяха да спасят бебето, то вече стана на 3-годинки и те старите го гледат.... усещаш ли се какво пишеш... минавал си между капките, но те уверявам, че ще има "LAST TIME"! Иначе в другият пост за "икономиката" ми се виждаш интелигентен човек с що годе логични разсъждения.Моля Кирчо да заключи тази тема за да не си разваляме мненията един да друг... по-добре да си говорим за коли!
                        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                        Коментар


                          #13
                          Nino написа:
                          Предполагам защото си карал и са те хващали пил, а щом се страхуваш от ефективна присъда значи много пъти или с немалко количество.
                          Прав си колега, наистина така изглежда написаното от мен. Съчувствам на пострадалите. Недейте употребява алкохол. Само веднъж съм карал употребил и от тогава дори съм въздържател. Верно ако има второ нарушение е 6 месеца условно, и чак на третото ефективно се лежи. На изток в арабския свят имам предвид и в китай и нататък и бакшишите и допълнителните подаръци са традиция която на запад не съществува. Това имах предвид. Провинението за което съм се разминал не е алкохол - това никога повече няма да се случи най-малкото защото дори и условно лишен от свобода не искам 5 години да седя без книжка и нямам 2000 лева за глоба. Когато един ден имам толкова пари пак няма да карам пил защото возя приателката си ... дори не превишавам допустимата скорост. Извинявам се, че се оправдавам - исках да ви отклоня малко от вашите лични караници. Не се обиждам. Нека аз да съм ви за лош пример. И аз така бих нападнал подобен коментар.Сега за да оправим везните ще ви кажа, че у нас има война по пътищата заради това, че всеки разчита на шанс да му се размине. Ама на мен вече репутацията ми зависи ... свидетелство за съдимост не може после - кариерата заминава на кино - да не говорим за здравето или това да съсипиш нечий живот.
                          Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                          http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                          Коментар


                            #14
                            Така е Нико, не си заслужава човек да рискува живота и бъдещето си за някакви 10-15 лв, толкова струва таксито от единия край на София до другия и то при нощна тарифа! В Русе даже по-малко.
                            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                            Коментар


                              #15
                              За каране в нетрево състояние ясно- и аз съм с две ръце ЗА да няма никаква прошка !!! Но какво правим с превишената скорост? Я си признайте с ръка на сърцето- кой (освен може би Коцев ) не вдига повече от 90 по пътя София-Русе например? Аз си признавам, че не спазвам това ограничение.
                              Alfa Romeo 155 1.8 TS 8V - Ex
                              Alfa Romeo 166 2.4 JTD - Ex
                              Volvo S60 Sport 2.4D

                              Коментар

                              Working...
                              X