Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изпитана фирма за циклене на паркет

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Изпитана фирма за циклене на паркет

    Препоръчайте фирма за циклене на паркет за София.
    Един за всички, всички за мен

    #2
    Ако искаш мога да ти изпратя координатите на един майстор, който е доста добър. На мен ми прави 3 стаи с масив, ама така ги направи с фугиране, шлайфане, лак, че муха да кацне ще се разчекне. После мои съседи, като му видяха работата го викаха и те.
    Fiat Coupe 1.8

    Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

    Коментар


      #3
      Добре. Дай на лично координати и някакви ориентировъчни цени.
      Един за всички, всички за мен

      Коментар


        #4
        Само за информация: цените в Пазарджик и Пловдив за безпрахово (е, горе-долу безпрахово) циклене, фугиране и лакиране (две ръце) на паркет са около 11-13 лв. на м2. ПВЦ первази (никой вече не работи с дървени), ъгълчета и лайстни се заплащат отделно и не са никак евтини. Отделно си таксуват и труд на линеен метър за поставяне на первазите. На мен две стаи - общо 33 м2 площ за циклене, ми излязоха около 600 лв. с всичките му салтанати. И не съм доволен от резултата. Ако някой от региона се интересува, ще му дам координати на моите майстори, за да НЕ ги наема. Рекламират се непрекъснато във всички пловдивски и пазарджишки вестници. Свестни момчета са, но просто не им се получава. Преди 6-7 години ползвах услугите на един майстор от Стамболийски - разликата е огромна в негова полза. Но за съжаление не можах да му намеря телефона.
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар

        Working...
        X