Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся си Либра.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Малко оф...Като видя тази тема и направо умирам от кеф, че случих на сносна Либра...П.П: Емо, декодера за ТВ-то вече е вграден в ICS-а и не заема място, ще пратя и снимки после
    Lancia Lybra '00 1.8 140hp

    Видеорегистратори

    Коментар


      #32
      chaveto написа:
      Immortal написа:
      Оф, още ли има хора, които вярват, че колите им, купени за няколко хиляди лева са на реални километри?!?Или си мислите, че ония в Италия си купуват колите за по 20-30 хиляди евро, карат ги 5-6 години по 20 хил. км на година и после ги подаряват на нашите джамбази?!?
      Има, аз съм един от тях. Автомобила който карам е на реални километри. Има си сервизна история която е проверена и на 100% отговаря с показанията на километража. Балдъзата има Поло което е купено чисто ново преди 6г в момента е на 36 000хил и обмисля да го продава.Съвсем случайно автомобила се намира в Италия и там е навъртял въпросните километри. Та жабарите и всички останали не си купуват автомобили за да ги спукват от каране
      Не си ме разбрал.Ако си отговориш на въпроса, за колко пари смята балдъза ти да си продаде Полото, купено за между 14000 и 26000 евро (не знам модификацията), на 6 г и на 36 000 км, ще разбереш за какво говоря.

      Коментар

      Working...
      X