Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся си Либра.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    те частите край нямат. Почна ли да сменям редовно, значи ресурса е изчерпан и може и да се заблуждаваш как само ей това като смениш и става перфектна, но веднага идва следващото, докато сметката стане огромна.
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #17
      DRIVER1 написа:
      Колата е карана в Италия , а там повечето шофьори карат без да поддържат колите.Не казвам , че всички са така.До колкото разбрах май няма сервизна книжка и не се знае дали километрите са реални и дали е обслужвана редовно.Гледам , че доста неща са сменени и има още за смяна.Като е внесена в България може да е върнат километража.Дори и да са реални 265 764 пак не са малко.
      Оф, още ли има хора, които вярват, че колите им, купени за няколко хиляди лева са на реални километри?!?Или си мислите, че ония в Италия си купуват колите за по 20-30 хиляди евро, карат ги 5-6 години по 20 хил. км на година и после ги подаряват на нашите джамбази?!?Километража е нещото, което изобщо не трябва да поглеждаш, когато купуваш кола втора ръка. Няма смисъл, не за друго.

      Коментар


        #18
        Подобно на това което каза Immortal , все като го прочета ми идва на ум......"Оф , още ли си мислите ,че ония в Италия , нямат друга работа и по цял ден въртят километри на колите си само и само километража да откачи , за да може като ги дадат на страни от 3-ия святкато България да не им е мъчно. Същото е и за маслото ако българина си "поддържа" колата както трябва .... то италианците са направи Deutsche Qualitet. Аз съм на мнения , че се грижат за колата според възможностите си.
        681-а - от тук започва България, 1878-а - от тук започва свободата, 1914 - от тук започва животът ни!

        7:2 ( 1968г. ), когато пресата из Европа пише : "Отбора на народа победи със 7:2 отбора на властта"

        Коментар


          #19
          Някой гледал ли е тази: http://www.cars.bg/c309328 . На първо гледане виждам малко чукнато тук-там и е без мултиволан.

          Коментар


            #20
            няма Босе, няма мултиволан, тапицерията е най-проста, кой знае още какво няма. За мен липсата на нави е проблем дотолкова, колкото без нави е адски дразнещ борд компа, много бавен. Единия фар е жълт, другия сменян, поочукана...
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              #21
              .

              Точно тази е на един колега,вътре е доста запазена,но отвън няма здрав детаил всичко без тавана и капака е за боя.Хубавото е че я кара всеки ден
              Lacia Lybra 2.4jtd 140++ executive
              EX.Fiat Tipo SX 1.6 IE
              EX.Fiar Ritmo 105TC

              Коментар


                #22
                Ми тази http://www.mobile.bg/11395262629485465Поне е евтина и дори да има нещо гнило ще останат пари за ремонт

                Коментар


                  #23
                  Ъхъ, освен ако мотора и не е полуизтропал е идеална.
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    #24
                    Е, това по снимки няма как да се разбере

                    Коментар


                      #25
                      Kuku написа:
                      Ми тази http://www.mobile.bg/11395262629485465Поне е евтина и дори да има нещо гнило ще останат пари за ремонт
                      На киломтеража пише 169К км, на обявата 179К км, но иначе не изглежда никак зле за тези пари.
                      Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                      Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                      Коментар


                        #26
                        Коментираната по-горе 1.9-ка съм я гледал, днес преслушах тази: http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...s&slink=6lyglq, но... ц...1.9-ката е с видими следи от прясно отварян двигател (сваляна е главата), цялата е в масло и припушва като след основен ремонт. 2.4-ката е оле-мале - с множество дребни забележки, които събрани в едно я правят непривлекателна, съединителят е твърд, зацепва твърде рязко, има вибрации (купувача твърди, че е от гуми, но на мен ми намирисва на полуоски) иначе е ремапвана, понеже върви доста добре (повече от нормална стокова 140 коньова 2.4-ка). Човекът (частно лице) не знае нищо за автомобила и иска да се отърве от нея, понеже ще се прибира за Италия, колата е регистрирана (склонен е на отстъпки).
                        Най-вече Astra H 1.9 CDTI (JTD) 120 к.с. и ако има къде Делта 3

                        Коментар


                          #27
                          Kuku написа:
                          Ми тази http://www.mobile.bg/11395262629485465Поне е евтина и дори да има нещо гнило ще останат пари за ремонт
                          Тази не Гледах я, карах я когато търсех за мен.Нито салона отвътре е като на снимките, нито ДВГ и прочие е читаво. Между 2000-2200 оборота на празен ход ще изпадне волана от вибрации. Форсирах я до към 3500 оборота на празен ход при отворени врати - в купето стана димна завеза. Колата е зле според мен.П.с 105 коня е тази, не е 110 както пише.
                          Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105 2000
                          Lancia Lybra 1.9 JTD 115 2002

                          Коментар


                            #28
                            http://www.lancia-bg.com/forum/viewt...=35220Тази е излязла вчера. Някой колега има ли наблюдения върху нея?

                            Коментар


                              #29
                              Няма снимки отвън. Пръскане на капака - 180-200лв. Всеки друг детайл - около 120-150лв.Стандартно оборудване, няма АСР.Моето мнение - ако не бързаш, изчакай друга.
                              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                              Коментар


                                #30
                                Immortal написа:
                                Оф, още ли има хора, които вярват, че колите им, купени за няколко хиляди лева са на реални километри?!?Или си мислите, че ония в Италия си купуват колите за по 20-30 хиляди евро, карат ги 5-6 години по 20 хил. км на година и после ги подаряват на нашите джамбази?!?
                                Има, аз съм един от тях. Автомобила който карам е на реални километри. Има си сервизна история която е проверена и на 100% отговаря с показанията на километража. Балдъзата има Поло което е купено чисто ново преди 6г в момента е на 36 000хил и обмисля да го продава.Съвсем случайно автомобила се намира в Италия и там е навъртял въпросните километри. Та жабарите и всички останали не си купуват автомобили за да ги спукват от каране

                                Коментар

                                Working...
                                X