Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Новата италианка :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Новата италианка :)

    Привет колеги, малко смених вярата, но е пак съм в клуба Ето какво ми се падна 1,9ЖТД 115 коня, 2002г.Радва ме колицата особено с по - добрата си возия спрямо Мара. За съжаление не я настъпвам много, защото е за смяна на съединител и приплъзва като я поизпържа. Добре, че го хванах като я тествах, та смъкнахме от цената. Има много въпроси за глезотийките, които търся в Ланчиа форум, но при нужда ще питам и тук. Жалко, че е без нави и мултиволан, но каквото такова Ето една снимка:
    Прикачени файлове
    Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105 2000
    Lancia Lybra 1.9 JTD 115 2002

    #2
    Честито ! Това е правилния мотор.Мултиволан се слага лесно А това , че няма НАВИ е плюс, за който ще разбереш в последствие.Въпроса е БОСЕ да има ама и да няма и то се слага лесно
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Благодаря за напътствията при избора, Емо Няма Босе, какво имаш в предвид навито?Лиших се и от буфера и от чейнджъра, а бях тръгнал за кола с фуул екстри Ама такова ми хареса, тези за които бях тръгнал бяха абсолютни развалини....И кофтито е че не мога да използвам комфорт модула от копчетата на ключа (или не знам как :D) И там ще пада четене защо е така :D
      Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105 2000
      Lancia Lybra 1.9 JTD 115 2002

      Коментар


        #4
        Честито, Колега! Само безаварийни километри!
        Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

        Коментар


          #5
          Благодаря колега, скоро ще съм по вашия край (при Жорката) за смяна на съединител. Дано улуча пловдивска среща
          Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105 2000
          Lancia Lybra 1.9 JTD 115 2002

          Коментар

          Working...
          X