Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имам си една страхотна 3 месечна приятелка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Имам си една страхотна 3 месечна приятелка

    ...

    #2
    Наистина е много сладка ! Немога да ти предложа име - то трябва на теб да ти харесва, но моята се казва Муци Дано да си изживее дълъг живот и да си те радва ... Котките наистина са най-добрия домашен любимец ... Между другото ти друг път гледал ли си котка ?

    Коментар


      #3
      ако на някой друг му трябват такива малки котета да се обажда... тук пред блока ни е жив развъдник на котки.... сигурно поне 30-40 са се нароили, че има 1-2 баби ентусиастки и ги подхранват... сега гледам точно има 4-5 мънечки се мотат...
      Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
      --- в сърцето завинаги... ---
      Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

      Коментар


        #4
        Кръсти я Мареа!
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          Vladim написа:
          Кръсти я Марея!
          Между другото си мислех да му кажа това Ами името което си избрал е хубаво... А с какво ще я храниш ? Да не е избягал котарака, понеже е недоволен от менюто ? Моята си я храня с гранули и тя това си яде Ако щете вярвайте, но салами и такива работи не яде И хляб... Само деликатеси - раци, скариди (и двете трябва да са ПОЧИСТЕНИ иначе не ги яде ), чистена РЕЧНА риба Просто е много претенциозна ... яде сладки работи, като разбира се и даваме само да опита, че не е полезно ...

          Коментар


            #6
            kiler_4o написа:
            Vladim написа:
            Кръсти я Марея!
            Между другото си мислех да му кажа това Ами името което си избрал е хубаво... А с какво ще я храниш ? Да не е избягал котарака, понеже е недоволен от менюто ? Моята си я храня с гранули и тя това си яде Ако щете вярвайте, но салами и такива работи не яде И хляб... Само деликатеси - раци, скариди (и двете трябва да са ПОЧИСТЕНИ иначе не ги яде ), чистена РЕЧНА риба Просто е много претенциозна ... яде сладки работи, като разбира се и даваме само да опита, че не е полезно ...
            Ха-ха, капризни са си.Нашият преди две години беше паднал и го нямаше 10 дена, след като го намерихме виеше от глад но не пожела да яде обикновен салам, а предпочете шунката. Не препоръчвам котанката да се храни с гранули.Увреждат им бъбреците.Или поне да се храни със скъпите пакетирани гранули на WISKAS.Също с млякото да не се прекалява, давай в умерени количества.Храни я балансирано, между готовите котешки храни и примерно сварено пилешко.. много го обичат.Ако има нещо питай.Иначе са странни същества, с характер... ако Ви кажа, че нашия ОТКАЧА за печена тиква и ПЪПЕШ сигурно няма да ми повярвате!
            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

            Коментар


              #7
              Страхотна е! Любимата ми окраска за котка! Честито!А относно името - винаги съм предпочитал името "МАЦ", защото както и да я кръстиш винаги ще и викаш и мац-мац и то животинката се обърква как се казва!
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                #8
                kiro_of_the_day написа:
                Страхотна е! Любимата ми окраска за котка! Честито!А относно името - винаги съм предпочитал името "МАЦ", защото както и да я кръстиш винаги ще и викаш и мац-мац и то животинката се обърква как се казва!
                Ха-ха-ха, това "мац-мац" действа безотказно.Нашия едва последните една-две години взе да се обръща по име.. и то по-скоро разпознава интонацията.Казва се Кото! Ето го:http://pets.infotech.bg/index.php?di...mal=1&a_id=130
                SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                Коментар


                  #9
                  Моята котка се казва Смешка Иначе гранулите, Nino, не са опасни за женските котки. Просто от време на време трябва да хапват и друга храна.

                  Коментар


                    #10
                    Може да я крястиш и Мърла! Ще и отива на окраската!
                    Frontera Sport, X20SE март 1998

                    Коментар


                      #11
                      Vladim написа:
                      Може да я крястиш и Мърла! Ще и отива на окраската!
                      Мърла идва от мърка... нашия много мърка!
                      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                      Коментар


                        #12
                        Честито,

                        Котето е фантастично, моята се казва Дарла от Дар (подарък) и си я обожавам, но я отгледаха пекинезите ми и се смята за куче, така че на мац, мац не отговаря, а само на име, за храната....ядат варени дреболии с хляб и чат пат котешки консерви, защото пекинезите ми не харесват кучешките, има избор и сега е момента да я научиш да похапва разнообразно, котките са невероятни същества пожелавам ти със здраве да си я гледаш дълги години!!! :D Не е най- здравословното, но ако не искаш да ти се разгонва след първото разгонване и бий инжекции, един път на 6 месеца :D
                        Следвай мечтите си))

                        Коментар


                          #13
                          Абе на вас вие смешно, но като ми се завря в предното табло и като си показа мустака през решетката на парното питате ли ме :D :D :D Моята си е голяма Смешка!

                          Коментар


                            #14
                            doofiat написа:
                            Абе на вас вие смешно, но като ми се завря в предното табло и като си показа мустака през решетката на парното питате ли ме :D :D :D Моята си е голяма Смешка!
                            Yellow_Flash_Colorz_PDT_23
                            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                            Коментар


                              #15
                              Моята пък се казва Снежка, но много отдавна никой не й е викал така, защото всеки и вика Маца.Беше си градско коте, 3 години живя в апартамент, но като се преместихме в Ямбол се наложи да я направим селянка, заедно с осиновеният от нея (като малко коте) котарат Рижко.Сега си ходи из двора, а като сме си там - спи в краката ми, както винаги. Ето любимото й място, докато аз гледам телевизия.
                              Прикачени файлове

                              Коментар

                              Working...
                              X