Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Що за автомобил е FIAT ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Що за автомобил е FIAT ???

    PRIVET NA VSICHKI AKTIVNI UCHASTNICI VUV FORUMA FIAT-BG.ORG !AMI,FORUMA E NA MOI POZNAT I RESHIH DA SE VKLUCHA TUI KATO IMAM LICHEN VUPROS KOITO SILNO ME ZASIAGA I VALNUVA A IMENNO:SHTO ZA KOLICHKA E FIAT? GLEDAM CHE POVECHETO OT VAS KARAT NEHSTO ITALIANSKO,GOLIAMA CHAST OT KOITO TOCHNO MODEL NA FIAT-BRAVA,BRAVO,TIPO,STILO,MAREA I DR.MEN OTSKORO ME VALNUVA TEMATA,KATO CIALO PREDI BIAH POCHITATEL NA NEMSKITE MASHINI,ZA DVIGATELITEIM NIAMA DA GOVORIA ZASHTOTO PROSTO NQMA KAKVO DA KAJA(LOSHO),SAMO CHE OT 3 GODINI JIVEQ V CHUJBINA,PO-KONKRETNO LION(FRANCIA) I KARAH NEMSKI AVTOMOBIL NO RAZHODA E STRASHEN.TEQ BAVARKI SA KATO GLADNI KUCHETA DETO NE SA QLI NISHTO MESECI NARED I PROSTO NE CHE NE MI E PO DJOBA AMA ISKAM NESHTO PO-TAKA..NIAKOI IMA LI MNENIE OTNOSNO NOVITE MODELI ALBEA,LINEA? ORIENTIRAL SUM SE KUM NESHTO TAKOVANO VSE OSHTE SE DVUOMIA..AIDE CHAKAM MNOGO OTGOVORI,PISHETE MI VSICHKI !!!Добре дошъл във форума! Писането на КИРИЛИЦА е задължително, Българино, особено пък и в деня на Българските будители! Поправи си поста! Сега виждам, че си в чужбина - в този случай можеш да ползваш KREDOR - горе в дясно над полето за писане!Поздрави kiro_of_the_day

    #2
    Фиат е страхотен автомобил

    Фиат е страхотен автомобил (както и други неща произведени в "групата" му) !Да караш Фиат във Франция, където живеят най-големите шовинисти на света и за тях няма друго освен Рено, Пежо и Ситроен си е смела постъпка ! Кажи как мислиш, популярен ли е Фиат сред франсетата [/i]
    FIAT Marea ELX 1.6/16 V '98

    Коментар


      #3
      fiat_love написа:
      Колега, ако ще купуваш нов FIAT ориентирай се към 1.3 16V дизела. Разхода му в градско е направо смешен (5.9 в града и под 4 извън града). В Албеа няма дизелови двигатели. В новата Линеа мисля, че ще го сложат. За момента се монтира в Гранде Пунто.
      Има, има, има Даже два...1.3 мултиджета.. 70 и 85 кс! Говоря за new ALBEA.
      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

      Коментар


        #4
        ...

        Коментар


          #5
          bravo na FiaT_LOveKolega,ako shte vzimash nov fiat-izchakay Fiat Linea,tam sus sigurnost shte go slojat toq dvigatel :P

          Коментар


            #6
            FIAT_STILO написа:
            bravo na FiaT_LOveKolega,ako shte vzimash nov fiat-izchakay Fiat Linea,tam sus sigurnost shte go slojat toq dvigatel :P
            Сега малко спам, но няма как- ПИШИ НА КИРИЛИЦА БЕ БЪЛГАРИНООО!!!
            == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

            На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

            Коментар

            Working...
            X