Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Евтин технически преглед

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Евтин технически преглед

    За колегите от Велико Търново и близките околности - вчера намерих един пункт на входа към село Леденик, откъм главния път за София, на завоя, близо до подстанцията. Влизате от главния път и веднага се вижда табелата на пункта вдясно. Цената е 27 лева, за тези с газови уредби е 2 лева отгоре, мисля. Смятам, че е много добра цена, след като под 40 няма на други места.
    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

    #2
    Ако направиш ГО в ДЗИ и платиш 7 лева автоасистънс - ГТП е 19 лева при нас...
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    Коментар


      #3
      Благодаря колега, тая година ще ги пробвам.
      donnna написа:
      Ако направиш ГО в ДЗИ и платиш 7 лева автоасистънс - ГТП е 19 лева при нас...
      Което прави 26лв за прегледа, а тази година ГО в ДЗИ е с 10лв по-скъпа от най-евтината оферта и то в най-добрия случай!

      Коментар


        #4
        Не зная къде си правите гражданската отговорност, но аз винаги съм получавал от застрахователя талон с отстъпка за технически преглед. Тази година минах в сервиза на Форд (преди 1 седмица точно) и платих 27 лв.
        Alfa 147 JTD 115 hp
        ex Punto SX 1,2 (73 hp), 1994 +LPG

        Коментар


          #5
          А ти къде я правиш

          Коментар


            #6
            Аз минавам от няколко години само в този пункт в Леденик (под склада на Спиди). Даже миналата седмица направихме групово посещение с две полублизначки Алфи и се шашнаха хората защо се нареждам пак Точно по 27 лв оставихме. В ДЗИ по калкулатор ГО ми излиза 463 лв. Под 29 години съм. За един талон, не мерси! Чух, че в квартал Чолаковци има нов пункт. Там цената била 30 лв и черпели кафе с кока кола. Общо взето същото излиза. На другите места в самия град е около 42-45 лв без отстъпки.
            Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

            Коментар


              #7
              И на мен в ДЗИ ГО ми е адски скъпа, иначе в София за 37лв без значение дали имаш ГАЗ или не. В кв. герена в магазина на Сузуки.
              BMW E46 coupe
              Fiat Punto 1.1 LPG - ex

              Коментар


                #8
                kolev написа:
                А ти къде я правиш
                В Армеец. Цената ме устройва там. Преди работеха със сервиза на Фолксваген, сега с този на Форд. От 5-6 години получавам отстъпка от прегледа като бонус.
                Alfa 147 JTD 115 hp
                ex Punto SX 1,2 (73 hp), 1994 +LPG

                Коментар


                  #9
                  Аз ГО сключвам в началото на ноември, а прегледа плавно го изместих от есента до 1 април, че да е в топлата част на годината и да си спестя дискомфорта по висенето в студен ден пред пунктовете. Критерият ми за ГО беше хем да е на най-ниска цена, хем да е минимална разликата от полица с и без зелена карта, за да мога в подходящ момент, ако се наложи, да си купя зелената карта. Две години най-изгодно ми беше в Дженерали и там си поръчвах полицата. От тази гледна точка никоя друга компания не ми върши работата, а тази цена за преглед напълно ме устройва. Но споделих за този пункт и цената, защото масово в града са над 30, че и над 40 лева и да е от полза на колегите, които не знаят.
                  Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                  Коментар


                    #10
                    kolev написа:
                    Благодаря колега, тая година ще ги пробвам.
                    donnna написа:
                    Ако направиш ГО в ДЗИ и платиш 7 лева автоасистънс - ГТП е 19 лева при нас...
                    Което прави 26лв за прегледа, а тази година ГО в ДЗИ е с 10лв по-скъпа от най-евтината оферта и то в най-добрия случай!
                    В момента не знам как е... аз като правих ГО и преглед - 15.01 бяха на кантар нещата в ГО - 2-4 лева разлика... на 4 вноски...
                    Fiat Punto 1.1-Синята птица
                    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                    Коментар


                      #11
                      кола

                      Някой да знае за София запад преглед
                      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                      Коментар


                        #12
                        Re: кола

                        kluchar написа:
                        Някой да знае за София запад преглед
                        от макдоналдса на люлин хващаш посока бакърена и на първия светофар си надясно.. докрая на пътя г/д 500м.. и ти се пада по диагонал миналата година минах там както и на метростанция западен парк до автомивката ..

                        Коментар


                          #13
                          Люлин - трафопоста препоръчвам аз. Много готина какичка, проблеми никакви, запазване на час, който се спазва при това. 45лв

                          Коментар


                            #14
                            36лв е в Технотест прегледа, но автомобила трябва да е 100% изряден иначе няма минаване.

                            Коментар

                            Working...
                            X