Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще си купите ли акции на ЦСКА, армейци?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    style34 написа:
    S_BANKOV написа:
    Той стадиона се нарича така щото, цялата българска армия с танковете и самолета могат да се съберат там.
    :D :D :D Аз искам да попитам, ако не съм, кое прави тия хлапетии на по 15-17-19 години такива заклети фенове? Аз не мога да си го обясня. Айде по-старото поколение, както снейка каза, история, традиции, имало е футбол действително, идея, кауза. Ама в днешно време да станеш такъв заклет фен от какво може да е породено се чудя?На мен баща ми върл Левскар, но аз съм никакъв. Разбирам, че някакви хора въртят едни милиони, тия дето ритат участват в нагласени мачове и гастролират из чалга клубовете и толкова. На кое трябва да съм фен? Кое би ме накарало да бъда?
    +1. На послдното "дерби" в трамвая се засякох с 20...как да го кажа - деца. Всички бяха на възраст м/у 14-17. Кой изобщо ги пускат да отидат на мач. И отделно на стадиона как биват допускани?
    ФИАТ- Пътят е само формалност
    ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
    -----------------------------------------------------
    FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

    Коментар


      #47
      S_BANKOV написа:
      Той стадиона се нарича така щото, цялата българска армия с танковете и самолета могат да се съберат там.
      FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
      FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

      Коментар


        #48
        Kay_ написа:
        style34 написа:
        S_BANKOV написа:
        Той стадиона се нарича така щото, цялата българска армия с танковете и самолета могат да се съберат там.
        :D :D :D Аз искам да попитам, ако не съм, кое прави тия хлапетии на по 15-17-19 години такива заклети фенове? Аз не мога да си го обясня. Айде по-старото поколение, както снейка каза, история, традиции, имало е футбол действително, идея, кауза. Ама в днешно време да станеш такъв заклет фен от какво може да е породено се чудя?На мен баща ми върл Левскар, но аз съм никакъв. Разбирам, че някакви хора въртят едни милиони, тия дето ритат участват в нагласени мачове и гастролират из чалга клубовете и толкова. На кое трябва да съм фен? Кое би ме накарало да бъда?
        +1. На послдното "дерби" в трамвая се засякох с 20...как да го кажа - деца. Всички бяха на възраст м/у 14-17. Кой изобщо ги пускат да отидат на мач. И отделно на стадиона как биват допускани?
        В тълпата се чувстват личности. Това е истината .
        FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
        FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

        Коментар


          #49
          style34 написа:
          S_BANKOV написа:
          Той стадиона се нарича така щото, цялата българска армия с танковете и самолета могат да се съберат там.
          :D :D :D Аз искам да попитам, ако не съм, кое прави тия хлапетии на по 15-17-19 години такива заклети фенове? Аз не мога да си го обясня. Айде по-старото поколение, както снейка каза, история, традиции, имало е футбол действително, идея, кауза. Ама в днешно време да станеш такъв заклет фен от какво може да е породено се чудя?
          Ей ги на, "армейци":

          Коментар


            #50
            Румен_Хинчев написа:
            В тълпата се чувстват личности. Това е истината .
            По-скоро се чувстват значими и важни, защото в тълпата не може да си личност!
            I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

            Коментар


              #51
              Прикачени файлове
              Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
              ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

              Коментар


                #52
                Май към провал върви акцията...
                The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                Коментар


                  #53
                  Ами ако всички са негативни и слушат жълтите издания както повечето писали тук,наистина ще се провали работата...
                  Fiat Marea 1.8 16v HLX
                  Hyundai Terracan 2.9 CRDI

                  Коментар


                    #54
                    А, има и такива дето виждат реалностите и те така.
                    The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                    Коментар


                      #55
                      Интересно ми е ако не се получи и се наложи връщане на парите на хората които са заплатили за " АКЦИИ " на ЦСКА ще се връщат ли и таксите които са 10 пъти по големи от 1 акция ?
                      Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
                      Ex.Bravo 1997 1.8 GT

                      Коментар


                        #56
                        Добре бе братче,я кажи какви са реалностите,според теб?Сериозно те питам.Колега ибиза за какво връщане говориш,я малко по сериозно?И кои са тея такси дето са десет пъти по големи от цената на една акция,може ли да ни споделиш?Ето от такива мнения тръгват слуховете!
                        Fiat Marea 1.8 16v HLX
                        Hyundai Terracan 2.9 CRDI

                        Коментар


                          #57
                          Ibiza написа:
                          Интересно ми е ако не се получи и се наложи връщане на парите на хората които са заплатили за " АКЦИИ " на ЦСКА ще се връщат ли и таксите които са 10 пъти по големи от 1 акция ?
                          По--скоро ще им вземат такса и за връщането.
                          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                          Нека Силата на бъде с Нас...

                          Коментар


                            #58
                            Като нищо :D

                            Коментар


                              #59
                              campain написа:
                              Добре бе братче,я кажи какви са реалностите,според теб?Сериозно те питам.Колега ибиза за какво връщане говориш,я малко по сериозно?И кои са тея такси дето са десет пъти по големи от цената на една акция,може ли да ни споделиш?Ето от такива мнения тръгват слуховете!
                              Нито съм фен на цска нито ги мразя просто ,чета какво пишат колегите и се зачудих Че банките си имали такса това такса онова и затова питам
                              Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
                              Ex.Bravo 1997 1.8 GT

                              Коментар


                                #60
                                Ibiza написа:
                                Интересно ми е ако не се получи и се наложи връщане на парите на хората които са заплатили за " АКЦИИ " на ЦСКА ще се връщат ли и таксите които са 10 пъти по големи от 1 акция ?
                                Ето информация по въпроса.Въпреки отчайващите темпове, с които върви купуването на акции, познавайки нрава на добрия вълк Лупи съм сигурен, че има предвидени резервни ходове и в крайна сметка публичното предлагане ще се окаже успешно - необходимият брой 1409000 акции ще бъдат закупени. Достатъчно е в играта да се включат поне десетина наистина големи играчи.
                                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                                Коментар

                                Working...
                                X