Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще си купите ли акции на ЦСКА, армейци?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ще си купите ли акции на ЦСКА, армейци?

    От утре стартира продажбата на акции на ЦСКА. Въпреки голямото ми желание да помогна на клуба в този труден момент, нещата вървят в посока да се откажа. Консултирах се с познати, които работят в банки и други инвестиционни посредници. Оказва се, че освен минималната сума 30 лв. за 10 акции, се дължат и още около 20 лв. - банкови такси и други подобни. А 50 лв. просто за идеята ми се виждат множко. Освен това акциите са безналични, т.е. не получаваш реални ценни хартийки, с които можеш поне да се похвалиш пред приятели, а само уверението на посредника, че имаш акции и евентуално (ако си платиш) - депозитарна разписка. Освен това четох доста по темата и срещнах и чух мнения, че да ти откраднат акциите, ако са на собствена, индивидуална партида, не е особено сложно.Ако има някой наистина запознат с процедурата, нека сподели повече информация.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    #2
    Че кой купува акции на губещо предприятие?
    The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

    Коментар


      #3
      Snake тези акции в пакет от 10 акции се купуват,не защото се очаква някаква далавера или печалба,а за да се помогне на отбора и да аз ще си купя,а и не виждам какво значение има дали струват 30 или 50 лева.Виж двата линка по долу,за да се ориентираш.http://www.prosport.bg/news/35925/Пр...-на-ЦСКАhttp://www.prosport.bg/news/36040/За...-ВАЖНО-Е
      Fiat Marea 1.8 16v HLX
      Hyundai Terracan 2.9 CRDI

      Коментар


        #4


        Snake тези акции в пакет от 10 акции се купуват,не защото се очаква някаква далавера или печалба,а за да се помогне на отбора и да аз ще си купя,а и не виждам какво значение има дали струват 30 или 50 лева.Виж двата линка по долу,за да се ориентираш.http://www.prosport.bg/news/35925/Пр...-на-ЦСКАhttp://www.prosport.bg/news/36040/За...-ВАЖНО-Е
        Fiat Marea 1.8 16v HLX
        Hyundai Terracan 2.9 CRDI

        Коментар


          #5
          style34 написа:
          Че кой купува акции на губещо предприятие?
          Ако купя акции, причината ще бъде единствено желанието ми да помогна за изчистване на дълговете на клуба.
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #6
            Нещо не ми се получи горният коментар,чудна работа,защо излезе като бяла страница,все едно нищо е съм писал,нищо ще ти го пратя на лични.
            Fiat Marea 1.8 16v HLX
            Hyundai Terracan 2.9 CRDI

            Коментар


              #7
              Не се притеснявай, прочетох коментара ти. Като му дам "цитат", съдържанието се вижда. А личното ти съобщение също е бяло . Повредата явно не е в моя телевизор. Но това, което казваш, че за теб няма значение дали ще дадеш 30 или 50 лв. за 10 акции - е, при мен в момента нещата не стоят така. И 50 лв. ми се виждат много пари. Утре ще отида в един друг инвестиционен посредник, който има офис в Пазарджик, а не в банка, да видим там как са нещата.П.П. Има нещо в линковете ти. Като те цитирах, моето мнение също излезе бяло
              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

              Коментар


                #8
                Утре ще попитам в Карол, че са наши хора и ще ми обадят всичко.
                Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                Коментар


                  #9
                  http://www.prosport.bg/news/35925/Пр...-ВАЖНО-Е За да се види страницата трябва да копирате линка и да го сложите в браузара.Според мен няма да има чак такива такси,а и точно това е обяснено в единият линк.
                  Fiat Marea 1.8 16v HLX
                  Hyundai Terracan 2.9 CRDI

                  Коментар


                    #10
                    Не знам как ще е точно. Знаеш как е с банките - лъжат като дърти цигани. Казват ти - "да, това е всичко", а после като видиш, че има и други такси, почват да те гледат изумено: "Ама ти не знаеш ли, че има и такса еди какво си? Това дори не е нужно да го споменаваме, как може да не го знаеш?!" Днес питах в ПИБ. Оттам ми дадоха информацията, че общо около 20 лв. са таксите. Вчера пък питах в някакъв инвестиционен посредник - Юг Маркет. Там един господин, който го мързи да диша, ми каза, че не си струва обясненията, щом ще купувам само 10 акции.
                    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                    Коментар


                      #11
                      не се занимвай с глупости....
                      681-а - от тук започва България, 1878-а - от тук започва свободата, 1914 - от тук започва животът ни!

                      7:2 ( 1968г. ), когато пресата из Европа пише : "Отбора на народа победи със 7:2 отбора на властта"

                      Коментар


                        #12
                        НЕ :D
                        Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
                        Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

                        Коментар


                          #13
                          Krasi1914 написа:
                          не се занимвай с глупости....
                          блу, на английски нали знаеш какво е? хем синьо , хем тъжно Слави Трифонов го каза тази вечер ..
                          Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                          Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                          Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                          Коментар


                            #14
                            Re: Ще си купите ли акции на ЦСКА, армейци?

                            snake написа:
                            Освен това четох доста по темата и срещнах и чух мнения, че да ти откраднат акциите, ако са на собствена, индивидуална партида, не е особено сложно.
                            Другото няма да го коментирам, но не ми казвай, че си се вързал на тази глупост.
                            like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                            Коментар


                              #15
                              style34 написа:
                              Че кой купува акции на губещо предприятие?
                              +1
                              Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                              Коментар

                              Working...
                              X