Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Давате ли предимство на себеподобни?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Давате ли предимство на себеподобни?

    Интересно ми е да видя статистиката дали давате предимство като видите марка автомобил, който карате?Да речем виждате някой с Фиат, че е дал мигач и чака да се престрои, а никой не го пуска.Та чувствате ли се съпричастни към марката автомобил и да си кажете - я, този е от нашите и ще го пусна.Или най-общо казано да имате някаква избирателна пропускливост на база марка автомобил.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #3
    Изобщо не заглеждам какъв автомобил кара или от каква марка , просто ако видя че има как им давам зелена светлина на хората и да бягат.

    Коментар


      #4
      Давам предимство на симпатични какички Yellow_Flash_Colorz_PDT_05Сега сериозно. Според ситуацията, давам предимство на нормално изглеждащи коли. Все пак ако съм единствена кола се обезсмисля. Не давам предимство на ръмжащи трещящи автомобили от началото на 90-те, които са накичени с различни лампи, лепенки и шофьора те гледа лошо . Също и на таксита (тук обикновенно ти секат пътя, не чакат ти да им дадеш път)
      Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

      Коментар


        #5
        Предимство почти винаги давам, дори и да си навлека гнева на тия зад мен Не обръщам внимание каква е колата или шофьора ѝ.

        Коментар


          #6
          Давам предимство на коли, които така да се каже културно си искат. Разни гъзари с джипове и скъпи коли, а и не само, но тези предимно си мислят, че си им длъжен, като започнат да ме "настъпват" най не им се получават нещата. Маршрутки, бакшиши - почти никога. Защото са нахални и безцеремонни. Да не се обиждат тука ако има такива, но 90% са крайно нахални и несъобразителни - факт. Иначе марката няма никакво значение. Не се чувствам обвързан или не се асоциирам с която и да е марка, че да правя и подобни асоциации със собственици на същия модел или марка.
          The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

          Коментар


            #7
            Въпроса ми е свързан директно с марката автомобил, а не дали давате предимство по принцип.Та пак да се повторя - като видите Фиат казвате ли си - тоя е от нашите, ще го пусна. Това е.
            A20DTH ЖТД ама не баш
            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

            Коментар


              #8
              да
              Fiat Punto Sporting 1.2 16V MPI 86hp 98

              Коментар


                #9
                Не

                Коментар


                  #10
                  Не. Еднакво давам на всички, стига да са пуснали мигач.

                  Коментар


                    #11
                    Не, на всички еднакво, една идея повече на бакшиши.Поне на мен често ми се случва бакшиш да спре цялото движение и да ме пусне.
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      #12
                      Когато предимтството е на моя страна, давам го ако съм на кеф (все тая каква е колата), т.е. повечето пъти давам. Когато предимството не е мое - чакам за да мина, както си му е реда.
                      "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
                      Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
                      Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

                      Коментар


                        #13
                        BO написа:
                        Въпроса ми е свързан директно с марката автомобил, а не дали давате предимство по принцип.Та пак да се повторя - като видите Фиат казвате ли си - тоя е от нашите, ще го пусна. Това е.
                        Мда :D
                        Фиат Крома 1.9 16v+
                        Фиат Браво 1.6 16v
                        Фиат Мареа 1.6 16v

                        Коментар


                          #14
                          Не давам предимство само защото е фиат. ’Си гледа работата .
                          00' Bravo 105 JTD

                          Коментар


                            #15
                            nikolce написа:
                            Не давам предимство само защото е фиат. ’Си гледа работата .
                            Аз пък, съм по-скоро на обратно. Давам предимство, и благодаря при такова дадено на мен. Ако колата е Фиат - по съм склонен да дам предимство и я заглеждам за стикери. На ФФБ.По-склонен съм да давам предимство на малки Фиати, карани от по-нежната половина от човечеството. :D
                            Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                            Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                            Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                            Коментар

                            Working...
                            X