Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оракул

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Оракул

    Извинете, ако вече е пускано, но ми е много любопитно как става номерът. Ако някой го разгадае, да пише:http://www.zaigravka.com/orakul/
    Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

    #2
    Ще издам тайната ама след малко.
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    Коментар


      #3
      Тва те прай на маймуна...

      Коментар


        #4
        И много по-завладяващият оригинал:http://www.mysticalball.com/
        Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
        Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

        Коментар


          #5
          Елемантарно е:Ако от едно число вадиш съставните му на всяка десетица в стотицата се получава точно определено число, така ако вземеш тези 10 числа и им сложиш еднакъв символ, каквото и число да си намисли играча то излиза този символ. Пример:------------99-9-9=8198-9-8=8197-9-7=81...90-9-0=81 !!!!!!!------------89-8-9=7288-8-8=7287-8-7=72...80-8-0=72 !!!!!!!------------79-7-9=63...70-7-0=63 !!!!!!!!------------.....------------29-2-9=18...20-2-0=18 !!!!!!!!-----------и т.н. Тогава ако на тези числа: 81, 72, 63, 54, 45, 36, 27, 18, 9 (получават се като добаваш 9) им присвоиш един и същи символ каквото и число да си избереш ще ти се падне едно от тези числа с един и същи символ - вуала!
          Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
          --- в сърцето завинаги... ---
          Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

          Коментар


            #6
            На това лесно му се намира как става.Обаче имаше един сайт,на който Дарт Вейдър,задавайки въпроси отгатваше това което сте си намислили в началото,е това направо ме изуми как става.За съжаление незнам как беше сайта,а ми се иска да го намеря пак.

            Коментар


              #7
              Намерих го този вейдър, но иска някаква парола: http://www.greghughes.net/rant/TheSi...ind.aspxЕто и още една яка далаверка: http://www.20q.net/
              Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
              Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

              Коментар


                #8
                Или с една дума алгоритъм

                Коментар


                  #9
                  Pinky написа:
                  Или с една дума алгоритъм
                  еййй... информатик ве
                  FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                  Коментар


                    #10
                    На 54 позиция числото!!!ей го решението! <!--//ax=0;function viewtable() { ax=Math.round(Math.random()*26); alphaArray=new Array("a", "n", "b", "d", "f", "h", "{", "i", "l", "v", "x", "z", "I", "J", "M", "N", "o", "O", "R", "S", "T", "U", "m", "6", "^", "u", "_", "[", "]"); table="<table align="center" border="0" cellspacing="5" cellpadding="1"><tr>"; j=1; for ( i = 99 ; i >= 0 ; i-- ) { a=Math.round(Math.random()*26); if(i%9 == 0 && i < 89) a=ax; table+="<td class="num">"+i+"</td><td class="symbols">"+alphaArray[a]+"</td>"; if(j%13 == 0) table+="</tr><tr>"; j++; } table+="</table>"; sym.innerHTML=table sh.innerHTML=""}function show() { sh.innerHTML=alphaArray[ax] sym.innerHTML="<center><font color=red>Изпратете тази страничка на 10 свои приятели и желанието ви ще се сбъдне! </font>




                    <H2 class=style4> Опитай отново! </H2>
                    Не забравяйте, че за да Ви се изпълни всяко желание,
                    трябва да изпратите линка към този сайт на различни човека.


                    </center>";}//-->
                    Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                    Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                    Коментар


                      #11
                      rustson написа:
                      На 54 позиция числото!!!ей го решението! <!--//ax=0;function viewtable() { ax=Math.round(Math.random()*26); alphaArray=new Array("a", "n", "b", "d", "f", "h", "{", "i", "l", "v", "x", "z", "I", "J", "M", "N", "o", "O", "R", "S", "T", "U", "m", "6", "^", "u", "_", "[", "]"); table="<table align="center" border="0" cellspacing="5" cellpadding="1"><tr>"; j=1; for ( i = 99 ; i >= 0 ; i-- ) { a=Math.round(Math.random()*26); if(i%9 == 0 && i < 89) a=ax; table+="<td class="num">"+i+"</td><td class="symbols">"+alphaArray[a]+"</td>"; if(j%13 == 0) table+="</tr><tr>"; j++; } table+="</table>"; sym.innerHTML=table sh.innerHTML=""}function show() { sh.innerHTML=alphaArray[ax] sym.innerHTML="<center><font color=red>Изпратете тази страничка на 10 свои приятели и желанието ви ще се сбъдне! </font>




                      <H2 class=style4> Опитай отново! </H2>
                      Не забравяйте, че за да Ви се изпълни всяко желание,
                      трябва да изпратите линка към този сайт на различни човека.


                      </center>";}//-->
                      По-просто не можа ли да го кажеш :D

                      Коментар

                      Working...
                      X