Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Фиорино-размери на товарното пространство

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Фиорино-размери на товарното пространство

    Здравейте колеги,обмислям да си закупя баничарка и съм се спрял на Фиорино 1.7D между 1994г. и 1999г.Молбата ми към вас е да споделите впечатленията си за автомобила относно надеждност, поддръжка,палене в студените зимни утрини и разход на гориво.Ще ви бъда много благодарен също ако някои може да ми даде размерите на товарното пространство в метри,защото нямам от къде да ги взема за момента а именно те са меродавните в моя случаи.С автомобила ще превозвам леки но обемисти предмети с приблизително еднакав размер предимно в гпадски условия.Благодаря Ви предварително.

    #2
    Re: Фиат Фиорино-размери на товарното пространство

    teodor01 написа:
    Здравейте колеги,обмислям да си закупя баничарка и съм се спрял на Фиорино 1.7D между 1994г. и 1999г.Молбата ми към вас е да споделите впечатленията си за автомобила относно надеждност, поддръжка,палене в студените зимни утрини и разход на гориво.Ще ви бъда много благодарен също ако някои може да ми даде размерите на товарното пространство в метри,защото нямам от къде да ги взема за момента а именно те са меродавните в моя случаи.С автомобила ще превозвам леки но обемисти предмети с приблизително еднакав размер предимно в гпадски условия.Благодаря Ви предварително.
    Колега моето Фиорино е 1990 година, 1.7D, никога не съм имал проблеми с паленето зимата (освен като имах 3 изгорели свещи в подгрева , тогава няма палене) след това си ги смених (намират се отпред на мотора и се сменят с подръчни средства), от тогава пали на четвърт. При мен помпата има и ръчен обогатител (като смукач на руска кола, ама съм го ползвал не повече от 3-4 пъти). Сега за размера, дълбочината е 160 см, за съжаление не се сещам колко беше широка и колата я няма в София за да измеря. На височина е по - висока от другите баничарки от този клас и години ама 150 см или беше, нещо подобно.Иначе при мен отзад има напречен ресьор и носи много на товар, аз лично съм качал 600 кг облицовачни плочи и си върви много добре.

    Коментар

    Working...
    X