Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ето както обещах на всички

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ето както обещах на всички

    Снимки на моето скромно заведение, ако имате въпроси аз съм насреща, дано Митковците тази вечер да празнуват без колите си :D за всичко останало ще се разбереме допълнително, кръчмичката е в очакване, но все пак 30 фиата май няма къде да се съберат
    Прикачени файлове
    Следвай мечтите си))

    #2
    Аз съм ЗА, Нека направим поне една среща там!П.С. Адреса е Света Троица ул.Русе на ъгъла с ул. Пловдив бл.388, на гърба на блока

    Коментар


      #3
      Съжалявам, но повече от три снимки няма как да публикувам

      така че това е, което мога да покажа на този етап, но всички сте добре дошли! Ако не бях принудена да плащам това грозно оборудване щеше да е супер, но живот и здраве догодина се надявам да е много по-уютно и удобно.
      Следвай мечтите си))

      Коментар


        #4
        Re: Съжалявам, но повече от три снимки няма как да публикува

        violina написа:
        така че това е, което мога да покажа на този етап, но всички сте добре дошли! Ако не бях принудена да плащам това грозно оборудване щеше да е супер, но живот и здраве догодина се надявам да е много по-уютно и удобно.
        била си принудена да платиш тези пласмасарий

        Коментар


          #5
          Бях принудена от предишната

          собственичка да й платя цялото оборудване, за да го взема и не беше евтино, но ще останат за навън за догодина живот и здраве :D , не съжалявам, защото клиентите, които идват редовно са много свестни и приятни, в общи линии съм много доволна, че го взех и ще търся друго подобно
          Следвай мечтите си))

          Коментар


            #6
            аз съм от квартала но не съм идвал в това заведение. каква ти е идеята, тип кафе или тип кръчма да го правиш?
            Най обичам аз така, напред назад, на колела!!! Kicks ass!

            Коментар


              #7
              вече съм го направила

              аз съм от квартала но не съм идвал в това заведение. каква ти е идеята, тип кафе или тип кръчма да го правиш?
              То си е тип кръчмичка, защото има мезета различни, а и клиентите си правят поръчки от днес за утре и менюто се разнообразява :D
              Следвай мечтите си))

              Коментар

              Working...
              X