Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Преглеждат автомобили без пари"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    "Преглеждат автомобили без пари"

    дали ще настройват фаровете ми е интересно?http://www.standartnews.com/bg/artic...article=165677
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    #2
    Ако някой знае или намери списък на сервизите за преглед-да го пуска тук! Имам нужда от преглед и на двете коли!На моята ме притеснява двигателя, и все се каня да ходя на преглед, на другата - фаровете.Може ли някой да донесе нещо за диагностика на среща с консултативна цел?
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      Абсолютно съм "ЗА" тази инициатива КАТ-аджийте не винаги са "лошите"нали:D Чудя се обаче дали пословичната хитрост на българина няма да влезе в действие и тук Yellow_Flash_Colorz_PDT_25 например като безплатен преглед за кола 2ра употреба,която е решил да купи(видях,че може да се използва като безплатен преглед на двигателя и т.н.).
      Живота и свободата си заслужава този,който всеки ден се бори за тях.
      Обичам Родината,мразя държавата!

      Коментар


        #4
        Ако знаете имената на сервизите в Търново, които ще извършват такива прегледи споделете ги!

        Коментар


          #5
          Mindzu написа:
          Ако знаете имената на сервизите в Търново, които ще извършват такива прегледи споделете ги!
          В статията към която води линка от първия пост пише че представителите на Фолксваген, Опел и Форд са откликнали на инициативата. За ВТ на опел сервиза е Оникс ауто /предполагам знаеш - все пак имаш Корса/ и на Форд - Даскалов кар. Така че предполагам те ще извършват тези процедури. Ако stenli знае нещо повече по въпроса като човек от бранша, нека помогне.
          iakudza написа:
          Абсолютно съм "ЗА" тази инициатива ExclamationКАТ-аджийте не винаги са "лошите"налиVery Happy
          .Колега незнам колко са добри КАТ и умните глави които решиха да се кара на фарове денем. То като инициатива хубаво защото видимостта през зимата винаги е огрничена, но ми се струва че никой не е мислил за това а пак на някой само му напълнили джобчето от някой производител на крушки примерно. Ето едно цитатче от линка по-горе [color=red0cebd8c40]"170 знака казват:
          Punto SX 1.1 55

          Коментар


            #6
            Punto SX написа:
            За ВТ на опел сервиза е Оникс ауто
            А Оникс ауто и сервиз ли има?! Мислех че е магазин и автомивка.

            Коментар

            Working...
            X