Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Молба за "оглед" на BMW в Пловдив?!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Молба за "оглед" на BMW в Пловдив?!

    Колеги,сърдечно моля, някой от вас, когато има време и когато му е удобно, просто да отиде до автокъщата и да направи реални снимки на тази кола - http://www.cars.bg/c560146Реални, в смисъл, че не се виждат нито педалите, нито кожата на шофьорската седалка, нито кожата на волана, нито нищо....Забелязвам и някакви нюанси на сребристото между отделните детайли - калници, врати, капаци.... но може да е зрителна измама от светлината и позицията на заснемане.Просто нямам време, иначе че ще отида да я огледам, но въпроса е, дали изобщо има смисъл да бия 300км. път за поредната кочина в интернет.... защото първите няколко дни на новата година се нагледах на изморени и съдрани от каране боклуци

    #2
    Утре имам работа в Пловдив. Трябва да ходя при газаджиите, които газифицираха астрата. Ако ми остане време, ще мина да видя бавареца и да го снимам, стига джамбазите да позволят. Но дори да не позволят да снимам, със сигурност ще го огледам добре и ще споделя впечатления. Скоро не съм си купувал кола и взе да ми липсва тръпката .
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #3
      Ще ти бъда много благодарен, Венко

      Коментар


        #4
        Това БМВ ти е "изпило" мозъка - няма лошо.
        SEAT Leon Cupra 300
        Triumph Street Triple 765 R

        Коментар


          #5
          Впечатления от колата: накратко-хареса ми. Е, не е нова, но няма и вид на овехтяла и разпорена от каране. - Виждал съм кожени салони в отвратително състояние. Състоянието на салона на това BMW е повече от прилично. Да, шофьорската седалка е малко по-захабена от останалите, което е нормално. Тапицерията на задната седалка е одраскана от нещо - мисля, че се вижда на снимките, но в никакъв случай не е нещо фрапиращо. - Воланът - леко захабен, не е претапициран. - Гумичките на педалите са свежи. - Външен вид - като цяло отличен. Има и няколко дребни забележки, които съм се постарал да снимам. Но всичко е в рамките на нормалното. Не забелязах нюанси в боята или следи от удари.- Гуми - 4 еднакви гуми Nokian с много грайфер. Предните са 2012, задните 2011 г. Едната гума има лека забележка, която се вижда на снимките.Снимки:Част 1Част 2Част 3Част 4Моля колеги, които нямат интерес към обявата, да НЕ теглят снимките, защото при много тегления ще се включи СПАМ БОТ проверка и това ще затрудни свалянето на снимките.
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #6
            Венко, безкрайно много ти благодаря!Явно състоянието на колата е добро за 15 годишна такава, да не казвам даже повече от добро, на фона на всички останали тоалетни по пазарите.Особено ако и технически е в такова състояние, със сигурност ще се спазаря с продавача.Външните забележки изобщо не ме притесняват в конкретния случай, а забележките по салона са пренебрежимо дребни и елементарно поправими.Ако някой намира нещо притеснително нека сподели!Аз до тук не виждам никакъв проблем, ОСВЕН показаното на снимката по-долу.... как и защо се разминават тези два панела на дясната врата (на лявата врата съвпадат), трябва да се провери добре, защото отвън по ламарините няма разминаване на вратата с колонката, но вътре има разминаване с таблото
            Прикачени файлове

            Коментар


              #7
              Вратата не е затворе на добре или ъгъла на снимане и друг.
              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

              Коментар


                #8
                Там може да е имало някаква интервенция, защото дясната духалка в десния си край е малко по-надолу, а в левия си стои нормално. Но и да е имала нещо, какво те притеснява? Технически ако е добре, всички агрегати и работят?Вива де транспортер! :D
                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                Коментар


                  #9
                  Аз гледам, че и на други коли по обяви е така.... или си внушавам.По принцип, на теория, може да е имало удар там и да не е направено добре, та това ме притеснява

                  Коментар


                    #10
                    Kuku написа:
                    Венко, безкрайно много ти благодаря!
                    Моля, за мен беше удоволствие да си припомня тръпката от досега с автоджамбазите :D . Колкото до разминаването, вътре не ми направи впечатление. Помня, че бях седнал в лявата част на задната седалка, когато снимах. Така че е напълно възможно да е от различния ъгъл на снимане, но не мога да бъда напълно сигурен.
                    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                    Коментар


                      #11
                      Да не е била англичанка?
                      00' Bravo 105 JTD

                      Коментар


                        #12
                        А стига бе, англичанка . Абсурд! Но забелязах нещо на снимка DSCN0303 - като че ли има разминаване между калника и рога над него. Но все си мисля, че щях да го забележа, защото гледах много внимателно. Вероятно е зрителна измама.
                        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                        Коментар


                          #13
                          Ако беше англичанка щеше да има признаци за това по купето...За тук ли става въпрос, Венко?
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                            #14
                            Да, точно това разминаване (в лявата част на снимката) имах предвид.
                            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                            Коментар


                              #15
                              От местопрестъплението е загубило доста от вас двамата :D :D :DЗа 15годишна кола е направо перфектна на картинки Не знам дали само влиза в търсените от джамбазите, че около мен що бмв-та се откраднаха... И платиха само едно...

                              Коментар

                              Working...
                              X