Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Малко сметки !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Малко сметки !

    момчета исках да си купя още една италианка но парите намаляха и ми останаха само 2500-2600 лв имам една идея - дали e рентабилна?Купувам ефтино уно 75 - примерно 1700-1800 лв и за около 400-500 го стягам технически да е на 6 а по нататък и външно ,като събера пак пари . Въпроса е двигателчето дали ще е надежно - какво сте чували за Уно /здравина , макс.пробег и т.н/


    Fiat Punto 96' ..the best caR!

    #2
    двигателите са супер, проблемни са скоростите, малко чупливо предно окачване, сериозен проблем с гниенето/при старите поне, при новите не знам/
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      ...

      Коментар


        #4
        а защо не вземеш на заем малко и да си купиш пунто??? мойто го взех за 3000лв турбо дизел 95 с клииматик и всички екстри...заслужава ли си инвестицията в уно при положение че не държат никаква стойност?...не че пунтото държи но е каде каде по нова като дизайни т.н.
        FIAT PUNTO 1.7TD & MAZDA 323F & LANCIA PRISMA 1.6I.E. & OPEL ASKONA

        Коментар


          #5
          колега борчев ама аз имам пунто второ ли сега Днес ще го снимам да ви покажа красавеца в цвят бордо ! уното ме радва затова , пък ако някой ми докара от италия 1.3 турбо за 2000-2500 лв софра ще дам :P


          Fiat Punto 96' ..the best caR!

          Коментар


            #6
            fiat_love написа:
            *Punto*PowerDriving написа:
            колега борчев ама аз имам пунто второ ли сега Днес ще го снимам да ви покажа красавеца в цвят бордо ! уното ме радва затова , пък ако някой ми докара от италия 1.3 турбо за 2000-2500 лв софра ще дам :P
            Турбото върви хубаво, но моите впечатления са от 999 Fire. Страхотна кола. Харчи малко а е като оса.
            а грижите за уно турбо малко хора ги знаят-нека те кажат...просто не ми се струва рентабилно...по скоро купи си някое уно в лошо състояние за тънки пари както направих аз със старата ми панда-95 година панда изгнила тук-там я взех за 400лв-спуках я от каране изкърпих я боядисах я сложих и едни ляти джанти и я продадох за 1500лв...от това имам печалба 500-600лв и съм я карал 1 година
            FIAT PUNTO 1.7TD & MAZDA 323F & LANCIA PRISMA 1.6I.E. & OPEL ASKONA

            Коментар


              #7
              дотук със сметките ..в сервиза оставих 590 лв : нов радиатор ,ангренаж+ролка, нови накладки задни Феродо , лагер главина на дясно задно , нови спирачни цилиндърчета , жило ръчна 2бр. , смяна масло/Селения/ + филтър , спирачна течност,антифриз, , нов въздушен филтър , 2 семеринга + гарнитура, опръстен! Пунто е вече перфектен !


              Fiat Punto 96' ..the best caR!

              Коментар

              Working...
              X