Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дайте мнение за тези джанти, дали отиват на колата :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дайте мнение за тези джанти, дали отиват на колата :)

    Искам да ви попитам така направени тези джанти отиват ли на колата защото чувам какви ли не мнения и почнах да се колебая но пък на мен ми харесват ... снимката е малко лоша тъй като телефона с лошата камера беше само в мен ...Редактирано заглавиеМодераторски екип на fiat-bg.org
    Прикачени файлове

    #2
    Да

    Коментар


      #3
      Черните джанти принципно изглеждат по-малки от колкото са.Това ,че са с рингове е добре ,ама поне 16ки ако са ще изглеждат добре Макар ,че точно тоя модел мен не ми харесва - за зимата стават ,ама за лятото не.
      Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
      Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
      Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

      Коментар


        #4
        Тези джанти са ми само за зимните гуми по принцип

        Коментар


          #5
          Не знам дали е от снимката, но изглеждат доста малки. Иначе са идеални за зимата, кво да им е?И верно ли това е нещо, което би те притеснявало - че някой не ти харесва джантите?
          The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

          Коментар


            #6
            Добре са особенно с червения ринг,той отваря
            Kара фиат стило 1.2..16v.2002г.Преди Фиат пунто 1.2 8V,2001г,Опел кадет 1.6i(газ)1988г.Лада 1500 чиста!1977г.

            Коментар


              #7
              Лично мнение - на малка кола с тъмен цвят не ходят тъмни джанти.
              I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

              Коментар


                #8
                avvasilev написа:
                Лично мнение - на малка кола с тъмен цвят не ходят тъмни джанти.
                E че това не е тъмен цвят. Колегата да пусне една снимка през деня, че така дори не се виждат джантите добре.

                Коментар


                  #9
                  Важното е ти да си ги харесваш, не плащаш "данък обществено мнение".
                  FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                  Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                  Коментар


                    #10
                    Четири години си карах старите джанти на купето, 15 ки( 1000 мисля с 8 "спици", не оригиналните от купе ... ) никой не ми ги харесваше! Аз пък си ги харесвах! Затова и сега си карам две от тях зимата на предните... Щях да карам и четирите ама две се нуждаят от ремонт ( поради катастрофа с купето) и ми обявяват цени по 150-200 лева за 2 те джанти ЕВЕНТуално... Не гледай чуждото мнение, щом ти си ги харесваш другото няма значение. А щом не ги харесват по- малък е шанса и да ти ги откраднат :D

                    Коментар


                      #11
                      Малко офф, ама как може едни джанти да отиват на колата през зимата, а през лятото не?! Или смяташ, че й отиват, или не, как точно сезона влияе на преценката?! :D
                      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                      Коментар


                        #12
                        Изглеждат малки, но ми харесват
                        FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

                        Коментар


                          #13
                          NikMar написа:
                          Важното е ти да си ги харесваш, не плащаш "данък обществено мнение".
                          Абсолютно! Лично на мен ми харесват, ама дай по-добра снимка да видим и другите красоти на машината.
                          Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                          Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                          Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                          Коментар


                            #14
                            Важно е на теб да ти харесват колега. Ако пуснеш снимка на дневна светлина ще е по-добре. Джантите изглеждат много малки на фона на или високите гуми или на цвета.
                            BMW E46 coupe
                            Fiat Punto 1.1 LPG - ex

                            Коментар


                              #15
                              Re: Дайте мнение за тези джанти, дали отиват на колата

                              g3ncho написа:
                              Искам да ви попитам така направени тези джанти отиват ли на колата...
                              Добре изглеждат.
                              Stop giving directions, just say "Follow me."
                              Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                              Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                              Коментар

                              Working...
                              X