Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Попа Терминатор

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Попа Терминатор

    Преди няколко години, има няма 5-6, всяка сутрин се засичаме с колегите на близкото кафе преди работа.Та слизам аз от колата с един колега, в този момент пред кафето спира бял мерцедес, 124 ако не се лъжа.Пред него спира жигула с натъпкани вътре 4-ма братя роми Та от мерцедеса слиза един Поп, около 2метра и 120 кила, с голямата брада.....слиза и почва да рита жигулата!"Слизайте бе мааа ви мръсна мангалска....ФРАС един шут по вратата..."Вие мене ли ше засичате бе, боклуци!:...ФРАС и страничното огледало отлита!Мале, викам на колегата "Любо, отвори ми очите.....или се бъркам"Черното вътре в жигулата, газ и да го няма....Чесно по-луд поп не съм виждал....представям си само да не слушат миряните в църквата какво става Истинска история
    Ползвайте мигачи!
    Sometimes I feel like screaming

    #2
    Дано и на "работното си място" не се държи така.

    Коментар


      #3
      Аз съм виждал игумен със злата по ръцете, да пуши пура, след което се качи в черен баварец. Цяло предаване имаше за него, но не му помня името...

      Коментар


        #4
        А те трябва да ни разправят ако те ударят по едната врата обарни и другата
        Subaru B9 tribeca 3.0
        Peugeot 307 04
        Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
        Fiat Brava 1.6 16V 103

        Коментар


          #5
          fihi написа:
          Дано и на "работното си място" не се държи така.
          Ако е този поп който запали един манастир,стреля по "миряните" и т.н. - и на работното място е така

          Коментар


            #6
            Dikata_BG написа:
            А те трябва да ни разправят ако те ударят по едната врата обарни и другата
            Това направо ме уби ...
            Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
            Punto. 1.2 16v. 86hp+

            Коментар

            Working...
            X