Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Двама се теглят. а трети къса въжето...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Двама се теглят. а трети къса въжето...

    Днес си карам по една уличка в нашия град,която си беше изчистена и се бях набрал сигорно с 60 и гледам един джип (тоьота няква беше ) се гласи да пресече на кръстовището на около 15-тина метра от мен.Съобразих ,че ще се изнесе бързо и няма нужда да намалям все пак съм с предимство...обаче каква била работата джипа дърпа някакво а4 челно ударено явно не е успял да спре някъде по снега и когато бях на 5 метра от тях джипа беше преминал и едно въже се беше опънало открай до край пред мен двамата герои се били теглили но нито някой беше пуснал аварийни, нито бяха вързали нещо на въжето.Пробвах да спирам и видях че няма да стане тогава подадох още газ ,че пресата беше сигорна за мое щастие въжето не беше стоманено и го отнесох като куцо пиле домат разминах се само с парченце от бронята,което лесно ще го залепя .Какво да кажа нито предимството си е предимство нито някой спазва правилата за обозначение на каквото и да е просто от днес нататък ще си карам кротко понеже след тази случка докато се прибера до вкъщи поне на три пъти някой щеше да ме халоса карайте внимателно,ако си мислиме че контролираме ситуацията понякога става неконтролируема и за едното нищо сумати и главоболия ...пази Боже!

    #2
    А сега де ... късмет си извадил! Пак имаме късмет, че тази година поизчистиха. Макарче еисега се прибирам и гледам, че пак е за чистене...
    Lancia Lybra 2,4JTD '03
    Фиат Браво 1.9TD75 '97
    Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
    Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

    Коментар


      #3
      Хахха Разби ме посмях се нищо лично Брат Просто ми стана комично та като заговорихме за преживявания от началото на 2009 ме халосаха 2 пъти предна и задна броня направо незнам да плача или да се смея като не съм виновен в нито 1 от ситуацийте...та ако мога да попитам 1 малко въпросче макар че темата не е за това прощаваите ме но, мога ли да купя само най-външното стъкълце на стоп на Фиат Браво
      Fiat Bravo 1.6 16V Бебчето ))

      Коментар


        #4
        Не, не може. Цял стоп си взимаш. Ники от Драгичево лятото ми искаше 30 лв за стопа. За мен цената е повече от перфектна.
        www.CarProfi-BG.com
        Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
        Зареждане и ремонт на автоклиматици.
        Най-атрактивните цени в София!

        Коментар


          #5
          Re: Двама се теглят. а трети къса въжето...

          dsdd написа:
          Днес си карам по една уличка в нашия град,която си беше изчистена и се бях набрал сигорно с 60 и гледам един джип (тоьота няква беше ) се гласи да пресече на кръстовището на около 15-тина метра от мен.Съобразих ,че ще се изнесе бързо и няма нужда да намалям все пак съм с предимство...обаче каква била работата джипа дърпа някакво а4 челно ударено явно не е успял да спре някъде по снега и когато бях на 5 метра от тях джипа беше преминал и едно въже се беше опънало открай до край пред мен двамата герои се били теглили но нито някой беше пуснал аварийни, нито бяха вързали нещо на въжето.Пробвах да спирам и видях че няма да стане тогава подадох още газ ,че пресата беше сигорна за мое щастие въжето не беше стоманено и го отнесох като куцо пиле домат разминах се само с парченце от бронята,което лесно ще го залепя .Какво да кажа нито предимството си е предимство нито някой спазва правилата за обозначение на каквото и да е просто от днес нататък ще си карам кротко понеже след тази случка докато се прибера до вкъщи поне на три пъти някой щеше да ме халоса карайте внимателно,ако си мислиме че контролираме ситуацията понякога става неконтролируема и за едното нищо сумати и главоболия ...пази Боже!
          Ясна е ситуаията.Наистина е жалко, че не може да разчиташ на предимство в България, но пък много добре си отреагирал, също си създал допълнителен проблем на закъсалите маймуни. Дано да са го закъсали още повече след като са изгубили въжето.Дано пораженията по колата ти наистина да са ти малки и да си ги оправиш лесно.Радвам се, че си се оттървал на косъм.

          Коментар


            #6
            Добре че им е било дълго въжето Щото моето е късано няколко пъти (не по този начин де) и сега се е скъсило доста. Нямаше да можеш да се провреш между тях.Създал си на хората още притеснения И сега се сетих за една моя отдавнашна случка:Един комшия от блока в Сливен нещо не ще да му запали колата - жигула. Вика ме да го тегля - и аз със жигула - и тръгваме около блока да се теглим. Има обаче един ляв завой, а точно срещу завоя - дебело дърво. Завивам си аз на ляво, и чувам клаксон и БАААМ - удар. Спирам и кво да видя. Нашия човек забит в дървото, радиатора му спукан и му тече антифриза на земята. Оказа се, че по инерция извадил ключа и му се заключил волана точно преди завоя...Да се чудиш да се смееш ли, да плачеш ли

            Коментар


              #7
              Голям късмет си извадил ...
              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

              Коментар


                #8
                Бре,че късмет.Как си успял да го нацелиш въжето е макс 4 метра...Трябвало е после фиш да пуснешМеталното въже също се къса лесно.Поне това дето го продават масово по бензиностанции и магазини. Взимайте си обикновенномкато се скъса-връзваш.Има и едно ластично-то пък не увисва и няма опасност дърпания да го застъпи.

                Коментар


                  #9
                  По повод на предимството има един такъв израз "Тук почива Иван, който имаше предимство".Иначе и аз се разписах с една малка катастрофа - блъснах отзад един Сеат със Сузуки-то (при мен бронята е за смяна, а на Сеат-а сгънах багажника така че не можеше да се отваря, но стоповете и бронята му си бяха здрави).П.П. В тази поледица направо си е е*ало мамата...
                  Fiat Grande Punto 1.2 8V 08'
                  Suzuki Vitara 2.0TDi 97' (продадена на далече)
                  Fiat Punto II 1.2 8V 00'
                  ВАЗ 2101 /Жигула/ 78' (в пенсия)

                  Коментар


                    #10
                    Хах това ми припомня как стария ми шеф караше едно Musso Sgang Young. Един път тръгва да излиза на улицата и невидял че се теглят и мина между двете коли ама то муссото тежко и като ударил въжето повлякъл задната кола, въжето се оплело на предното ляво колело на джипа :D
                    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                    FIAT БРАВО 1.2 16v
                    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                    Коментар

                    Working...
                    X