Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мноооого стар Фиат

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мноооого стар Фиат

    Случайно го видях паркиран пред един търговски центар в Любляна сигурно е на повече от трисетина години тоя прародител на нашите фиатки а после като слязох на магистралата от Любляна за Австрия и в такова зверско задръстване се навъртях че съм карал сигурно 10 15 км само на първа полудех тръгнеш спреш а жега нема да ви казвам как течеше вода от мен точно сега се сетили словенците ремонти да прават в отпускарските месеци.
    Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

    Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
    Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

    #2
    Много хубави снимки, поздравления. Относно Фиата си мисля, че е на 40+ години. Като се замислим коли 90-та година са вече двадесет годишни.
    Fiat Bravo 11'97
    1.4 12V A/C

    Коментар


      #3
      На един ретро парад в Бургас миналата година видях фиат от 1915 година... Като се върна в бг мога да потърся снимки, ако имам да ви покажа

      Коментар


        #4
        kiler_4o написа:
        На един ретро парад в Бургас миналата година видях фиат от 1915 година... Като се върна в бг мога да потърся снимки, ако имам да ви покажа
        Да прави сте Колеги годините си минават и колите остаряват също като нас то и моят фиат не е първа младост 92 ама още се държи чат пат с по някой ремонт ама няма как ветераните са така.
        Мъжът трябва да взима толкова, че колкото и жената да изхарчи, да остава за 1 резервоар и 2 бири!

        Фиат Типо 1.6 i.e некаде около 90 те години
        Фиат Мареа 1.8 16v откъм края на 90 те години

        Коментар

        Working...
        X