Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нов модел Българска кола

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Хм,... много ми прилича на нещо познато..... не е ли това преработен VW-костенурка!?

    Коментар


      #17
      Точно това и аз си мислех. Между другото не е съвсем зле като дизайн, но не ми се вярва да качествена Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
      Единственото сигурно нещо е, че няма нищо сигурно!

      Коментар


        #18
        hit-ko написа:
        Хм,... много ми прилича на нещо познато..... не е ли това преработен VW-костенурка!?
        По-скоро е "крадено" от Лотус Елис...
        1997 Brava 1.6, 16V

        Коментар


          #19
          Някои знае ли как се регистрира подобен род "автомобил-самоделка", спомням си че преди 8-10 години регистрираха без проблеми но после спряха, знае ли някой как стои сега този вапрос

          Коментар


            #20
            технотест

            Питай в "Технотест" - те издават сертификати че колата е безопасна, когато и добавиш седалки за да стане 6+1 и да ти приспаднат ДДС-то на фирмата. Ако те не могат, поне ще те насочат към някой който узаконява "самоделки".
            минимум електроника в колата = максимум възможности за "направи си сам" подобрения
            Tipo 1.4 карбуратор 350 000km без ремонт на двигателя. По последни данни-вероятно достоверни, но не 100%, май километрите са 250 000км.

            Коментар


              #21
              евала за ентусиазмът!п.п. тоя бас като думне.. сигурно отмества перчема на щофера :D
              "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

              Коментар

              Working...
              X