Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нощните снимки от х."Яна"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нощните снимки от х."Яна"

    ...със специален поздрав към колегite "Immortal" и "ogi28b" , както и с огромни благодарности към колегата "Stenli", който един час ме учи как да ги правя.....както и към всички колеги и колежки.... http://www.adi-eli.com/main.php?g2_itemId=5048

    #2
    Благодарности Явка!Само да ти кажа, че тези снимки вече ги имам (директно от картата ти си ги свалих на лапатопа), а една от тях (тази с палатката в десния ъгъл) вече се кипри на десктопа ми

    Коментар


      #3
      Бреййй. Перфектни са!!!
      Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
      Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
      Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
      BMW X3 3.0D Aut

      Коментар


        #4
        Re: Нощните снимки от х."Яна"

        Авео написа:
        ... както и с огромни благодарности към колегата "Stenli", който един час ме учи как да ги правя...http://picasaweb.google.bg/yavosve/nmQAJK
        Ще се пробвам да намеря едни вехти книги по фотография за да научиш всички трикове и да надминеш учителя си

        Коментар


          #5
          Благодаря!

          Коментар


            #6
            Re: Нощните снимки от х."Яна"

            stenli написа:
            Ще се пробвам да намеря едни вехти книги по фотография за да научиш всички трикове и да надминеш учителя си
            Преди съм виждал по книжарниците една книгана Нешънъл Джиографик за фотография. Имаш ли представа дали още се продават такъв тип книги? И дали е възможно да се научи човек да снима добре, или всичко е въпрос на талант?
            Space Star 1.9 DID

            Коментар


              #7
              Навсякъде го има този брой на Нейшънъл за фотографията, само трябва да е по-заредена вестникопрдавницата, но излезе отдавна и скоро не съм засичала. Преди месеци последно го видях.
              SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

              Коментар


                #8
                EVITA написа:
                Навсякъде го има този брой на Нейшънъл за фотографията, само трябва да е по-заредена вестникопрдавницата, но излезе отдавна и скоро не съм засичала. Преди месеци последно го видях.
                Хм, това е интересно, не го бях засичал по вестникопродавниците! Виждал съм изданието и на английски език!Ще потърся, благодаря за информацията! :D
                Space Star 1.9 DID

                Коментар


                  #9
                  Я да кача някоя и друга снимка... Двата фотоса са правени предната нощ на варненското езеро...до 4 сутринта висях с апарата и статива...

                  Коментар


                    #10

                    Коментар


                      #11
                      deadairplane написа:
                      Я снимал си комета на първата снимка. Айде Оги да казва коя е тя :D
                      Ето копи-пейст от астрономическият форум по отношение на обекта...
                      Това по-скоро според мен е метеор. Ако е идвал от голяма мечка значи е Ursa majorid. Това е много полезна снимка, ако е на метеор, защото това потвърждава радианта в голяма мечка. Такъв поток в действителност не е регистритан, но вече втора година следим метеори именно от там и аз съм почти сигурен, че това е метеор именно от този радиант, дори дължината на метеора показва, че там е радианта!

                      Коментар

                      Working...
                      X