Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Изоставени Супер спортни автомобили - тъжна история

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Имено,дефакто,тоест не всеки има пари.

    Коментар


      #32
      Нещо такова ....Абе всеки Луд с Номера си !!!!!
      Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD `02
      Fiat Punto 1.2 16v LPG

      Коментар


        #33
        аи стига направо...смятай...как може да оставиш такива коли да стигнат до такова състояние...колкото и да нямам пари да подаржам такава кола бих я продал или направо подарил на някой който да се грижи за нея...жалка история направо
        Fiat Bravo 1.9 TD 100 FOREVER вече го няма ;(;(;(
        п. п. продава се на части 0894719091 http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=512287#512287
        Ланча Либра 2.4 JTD - истината от която боли

        Коментар


          #34
          Тия коли са за колекционери, не за рацери щото са им измрели конете. В Top Gear един път имаха задача да купят суперспортна кола за 10000 паунда. Купиха Мазерати, Ферари и Ламборгини не помня моделите, ама бяха старички. Първо, че нищо не им работеше както трябва и второ почти половината коне ги нямаше. То не беше масло, антифриз бензин - каквото имаше течно в колите изтичаше. Една чисто нова Астра дизел направи доста по-бърза обиколка на пистата от тях. На мен лично ще ми е много тъпо да имам такава кола и някой с Астра/Голф/Браво да ме отнесе на пътя. Тия коли вече са дали каквото могат. А за да я възстановиш ще ти трябват доста средства и познания, защото едва ли има оригинални части за тях. И най-добрите състезателни коне като остареят не става нищо от тях.
          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

          Коментар


            #35
            Ужас
            Прикачени файлове

            Коментар


              #36
              Къде ли това.Аз си харесах 1-2
              Fiat Punto 1.7TD
              Toyota Avensis 2.0D4D

              Коментар

              Working...
              X